Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lányom nem nagyon...

6 hónapos lányom nem nagyon issza meg a tápszert, pedig már ez a 4. féle. Mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés

kb. 1,5 hete megjött másodjára a mensesem szülés óta.Az elsőnél nem vette észre,de most nem kérte.Fejtem és odaadtam cumisüvegből,de csökkent a mennyisége is,igy muszály voltam pótolni tápszerrel,de nem iszik belőle csak 1decit kb.Este meg még akkor sem tudom neki odaadni mikor elszundit és próbálkozok,mert már ivott Milumil ha 1-t,banános humanatól fájt a hasa,akkor vettem a milumil komfortot,amiről ne is beszéljünk.Most a milumil 1 -et issza meg ugy ahogy de ez sem megy mindig.annyi szerencsém van,hogy már eszik főzeléket,gyümit,tejpépet,de csak kell neki ez a folyadék.

Most teljesen kivagyok,hogy még 2 hete 6x szopizott és akármi volt rátettem a cicire és nyugi volt.Most meg küszködünk :(Már kisirtam magam de azzal nem oldódik meg semmi tudom.


2014. aug. 2. 00:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Még este mindig lefejem ,hátha,de csak 40-60ml jön le a kettőböl :(((((
2014. aug. 2. 00:25
 2/7 anonim ***** válasza:

és egyszer próbáltad itatni egyfélével?

csak mert először nekem is fintorgott utána meg rákapott :)

enyhén melegen pont jó

2014. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kórházban ajánlotta a védőnő a 7-5-3-1 perces fejést, nem tudom hogy ismered e. 7 percig a bal, 7 percig a jobb, 5 percig a bal, 5 percig a jobb, 3 percig a bal 3 percig a jobb 1 percig a bal, 1 percig a jobb mellett kell fejni, így nem csökken a tej mennyisége olyan mintha a baba szopizna állítólag, nekem mindenesetre bevált bár elég időigényes.
2014. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
visszajöhet a tej ha már igy apad elfele?
2014. aug. 2. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér! A homeós Urtica Urens 5 ch nagyon jó. Egy fórumon olvastam, hogy nagyon jó még az édeskömény illóolaj, belinkelem neked:


Sziasztok!

Nálunk nagyon jól bevlt az édeskömény illóolaj. Ez nagyon tömény, egyszerre csak 2-3 csöppet egyél kockacukorra szopogatni, (az íze elég rossz), vagy egy kanál tejjel. Szerencsére elég ritkán kellet használni, mert jól szoptak a gyerekek, de ha reggel ettem, estére érezhetõen több tejem volt. 3 hétnél hosszabb ideig nem szabad használni egyfolytában. Aromax olajat szoktam venni, ez 100% tisztaságú.


Esetleg még az alkoholmentes sör.

2014. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! A lányom pont 6 hónapos volt amikor ugyanezt csinálta, nem akart szopizni egyik napról a másikra. Rólam akkor kiderült hogy terhes vagyok :) a tejmennyiséghez nem volt köze.

Semmilyen tápszert nem evett meg, csak ahogy te írtad főzelék gyüm. én azt a trükköt alkalmaztam,hogy gyümölcsöt kavartam a tápszerbe +sinlac, így evett valamennyi tejet.

Elvittem vérvételre ott kiderült,hogy vérszegény, a vas idővel jobb étvágyat csinált, de a tápszer így se ment. Hál Istennek sosem volt beteg, jó kedvű, ügyes nagylány (2 éves), igaz kis pöttöm panna :D de semmi baja :D


Kitartás!

2014. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos lassan elapadt a tejem :((((

Fejtem de már nem sok jött le,ciciztettem volna de kiköpte,nem kellett neki.

Már átestem az "elválás" mélypontján,beletörödtem.Örülök hogy pár nap hiján 6 hónapig tudtam neki anyatejet adni.Mindent megtettem hogy idáig legyen tejcsim,de sajnos a fránya menses közbeszólt.

Köszönöm a hozzászólásokat és a tanácsokat!

2014. aug. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!