Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket egy arab...

Szülnétek gyereket egy arab származású férfinak? Nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem a veszélyest, hogy mivel az apa bármilyen arab országból is származzék, a gyerek félig olyan nemzetiségű állampolgár lesz. Tehát ha különmegy a magyar nőtől, akkor akár viheti magával a gyereket is. Vagy rosszul gondolom?


(Lehet más nemzetiségű apáknál is így van, nem tudom, de most az arabokat emelném ki)


2011. márc. 6. 00:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%

Olvasd el Jean Sasson könyveit és majd megtudod.

Amúgy meg bármilyen más nemzetiségű férfinak veszélyes gyermeket szülni, mert a 2 külön ország válás esetén az egyik szülőnek leküzdhetetlen akadályt fog jelenteni.

2011. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
olvasd el a hercegnő voltam Teheránban című könyvet
2011. márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

1./NEM

2./de nagyon!

3 féle nő van:aki nem áll szóba arabokkal,aki megjárja,és akinek elmegy az esze,európai létére elkezdi imádni az iszlámot és az arab kultúrát,eldobja a keresztségben kapott nevét és örömmel veszi fel a csadort vagy a burkát.Több variáció nincs.Te melyik vagy?

2011. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Én még arab pasival sem kezdenék,nem hogy szüljek neki! Nekem az arab férfiak egyszerűen nem jönnek be..Semmi különlegeset nem látok bennük,sőt inkább tartózkodom tőlük,minthogy bármi kapcsolat legyen köztünk.Szóval nem szülnék soha egy arabnak..
2011. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Hallani nem egy esetet, amikor a férfi a házasságkötésig normális, utána meg rövid idő múlva csadort húz a nőre, meg korlátozza a jogait.
2011. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy viheti a gyereket! Volt ebből nagy balhé pár éve, a tévében is sokszor volt róla szó!
2011. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Olvasd el a lányom nélkül soha c. könyvet,vagy inkább nézd meg filmen.Én öszintén megmondom,soha nem voltam értük odáig,de a könyv után egyenesen tartózkodok tőlük.
2011. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
Persze a tévébe csak azt teszik bele, ami botrányos és szörnyűséges. Azt már nem, akinek jó a házassága arabbal. Ennyi erővel nézd meg a kékfényt mindennap és ne kezdj magyarral sem.
2011. márc. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
Sőt! Osztrákkal sem, mert majd a pincébe zárja a gyereket és mindennap megdugja vagy tizenöt évig.
2011. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
A vallásos arabok igenis sokkal veszélyesebbek,az európai keresztény feleségekre,mint mondjuk egy osztrák,vagy egy svéd férj.
2011. márc. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!