Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik altatási módszer...

Kinek melyik altatási módszer vált be? Írnátok róla?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Este a szopi, napközben meg a hordozót akasztjunk fel hintának és ringatjuk.

De a nagyobbik fiamnál jól bevált az autózás is, pár kör a háztömb körül és már szunnyadt is.

A babakocsi nagyon ritkán vált be.

2010. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megetettem és letettem óket a kiságyba.Picit sírtak néha,de utána végig aludták az éjszakát.
2010. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után evés,beteszem a kiságyba,puszi,már nyüszizés nélkül elalszik egyedül.
2010. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Napközben sosem altatom a kiságyban, nem sötétítek be, nem csinálok csendet. Este fürdés, kaja, büfi és be a kiságyba. Adok neki cumikát és egy textilpelust. Elvan egy picit és bealszik. a pelust éjjelre kiveszem nehogy betekerje megát vele vagy valami.
2010. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

19,39 es vagyok

Pontosan ugyanúgy csinálom,mint aki utánam válaszolt.

Nincs kiságy nappal,kicsi zaj van nappal,este kis kendő,cumi.

2010. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első két porontyomat ringatni kellett éjjel nappal nagyon sokáig,fárasztó volt nagyon.Harmadik gyerkőcöm egy igazi ajándék,nem kell ringatni ha álmos elalszik,bármikor bárhol.:)Napközben a hordozóban szokott aludni.Este fürcsi,vacsi,még játszunk kicsit és utánna be a kiságyba,textilpelus mellé,zenélő forgó bekapcs,2x 3x be kell ugyan tenni a cumit a szájába meg kiesik neki miközben a repülő állatokhoz dumcsizik,aztán elalszik.Éjjel még ébred enni(mostanában elég sokszor de jön a foga)
2010. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hármasikreim 2-3 hónapos korukig maguktól elaludtak napközben és este is. Csak a cumi és a textilpelus kellett nekik, de bárhol el tudtak aludni. Aztán valami történt, és már nem akartak se nappal se este maguktól elaludni, csak sírtak (gondolom ekkor lettek éberebbek s zavarta őket minden). Én hülye meg elkezdtem őket ringatni, ehhez hozzá is szoktak. Csak aztán a derekam a hátam a karom, mindenem kezdett iszonyatosan fájni, éjszaka ha fel kellett hozzájuk kelni, volt, hogy alig bírtam megmozdulni, úgy beállt mindenem. Ekkor eldöntöttem, akárhogy is, de leszoktatom őket róla. Ezt húztam még egy ideig, mert nem bírtam hallgatni, hogy sírtak. Aztán tényleg nem érdekelt. Beraktam őket az ágyukba, próbáltam úgy nyugtatni őket (mert mindenki ezt tanácsolta -itt ezen az oldalon) De annál jobban felébredtek. Így aztán szépen becsuktam az ajtót és kinn a nappaliban figyeltem az órát, mennyi idő telik el. Hát kb. 5 percig bírtam, akkor bementem és beraktam a cumikat a szájukba, abban a pillanatban elfordították a fejüket és már aludtak is. Napközben egy kicsit tovább tartott, de egy-két nap után már csak 1-2 percig, főleg, ha tényleg álmosak voltak. Ezt kb. 1 hónapja csinálom és most már nagyon ritkán van egy kis hiszti, de inkább azt lehet elmondani, hogy ha beviszem őket az ágyukba akkor tudják, hogy alvásidő, ha még nem álmosak, elnézegetik a játékokat, de szinte egy hang nélkül elalszanak. Néha sírnak a cumi miatt. Úgyhogy szerintem senkinek nem lesz baja egy kis sírástól, főleg, ha utána ez az eredmény. Inkább azt sajnálom, hogy ilyen sokáig vártam vele. Mert azt hittem, majd 1 óráig is sírni fognak.
2010. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nappali és esti alvás előtt is ringatom (13 hónapos). Max 5 perc és alszik.
2010. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nappal felviszem a szobájába, beteszem a kiságyába. Ha nagyon álmos és fáradt, rögtön elalszik. Ha még nem túl álmos, akkor még egy kicsit játszik az ágyában a játékokkal, de utánna szintén magától elalszik. Az esti alvásnál beteszem az ágyába, kap egy kis tápot. Nem issza meg rögtön az egészet. Még egy bábbal bábozok neki, megbeszéljük, hogy mi történt aznap, egy kicsit énekelek neki, aztán megkapja a maradék tápot és egy szó nélkül kimegyek a szobájából. Ja a bábot, ami egy nyuszi, azt még lefekteti a helyére. A babám 17 hónapos. Sírás nélkül elalszik, bár én is eljátszottam azt, amit a hárombabás anyuka, csak éppen egyel.
2010. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!