Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindkét gyerekemmel úgy...

Mindkét gyerekemmel úgy jártam, hogy nem hajlandóak tízóraizni és uzsonnázni, ezért csak három étkezés van egy nap, és akkor is olyan keveset esznek, hogy az rémes, vajon miért?

Figyelt kérdés
Az egyik 23 hós, a másik 11 hós. Miért esznek ilyen keveset?
2010. jan. 11. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 13 hónapos, és pár hónapja ő sem tízóraizik.. de én nem is bánom, mert 12 kg.. Reggelire kicsit eszik, és egy dl tápszer kb, aztán már csak ebéd 1 körül, 4 körül egy joghurt vagy babapiskótás gyümölcs, és rendes vacsit eszik (kb. 2 dl-nyi főtt kaját) és kb. 1,5 dl tápszer a végén.. ez se túl sok, de mivel nem kis súlyú a csemetém, a védőnő azt mondta, semmit se erőltessek... :)


Nálatok hogy alakul a súlyuk?

2010. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kisfiam 10,2, a kislányom 7,5 kg. Védőnő szerint nem gond, mert mi (szülei) sem vagyunk nagydarabok.
2010. jan. 11. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem mindig is kevesebbet evett az előírtnál. Nagymamám bölcsessége szerint, ha egy gyerek előtt van kaja az nem fog éhen halni. Ez nagyon igaz, tehát ne izgasd magad. Ha többet tömsz beléjük mint amennyit igényelnek csak elhíznak és az már tényleg probléma lesz.
2010. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a súlyuk. :) Azt próbálhatod esetleg még, hogy tegyél ki nappal kis tálkába néhány mandarin szeletet meg almát, esetleg banán karikát, és ha arra járnak, akkor játék közben elcsócsálhatják.. (persze a kicsinél még nagyon kell vigyázni, de ezt tudod Te is) :)
2010. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!