Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készültök (készültetek)...

Hogyan készültök (készültetek) babátok 1. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ami ezzel kapcsolatos:díszítés,zene,menü,ajándék,torta,tüzijáték,családtagok stb.Szóval szeretnék pár jó ötletet elcsenni :))
2010. jan. 12. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromból fényképen ez van.


Egy nagy csokitorta, középen 1 gyertyával,

és azt egy hatalmas kanállal eszem.

2010. jan. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nalunk ugy volt, mint egy hagyomanyos szulinap, azzal a kulonbseggel, hogy a baba kapott egy kulon tortat, amit egy szal pelenkaba jol szetszedhetett, a kis etetoszekeben.
2010. jan. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi meghívjuk a nagyszülőket, és a sógornőméket egy kis zsúrra. Még gondolkodunk, hogy inkább étterembe megyünk (pont van üdülési csekkünk), mivel ennyien lehet, hogy sokan lennénk a lakásban. Torta is lesz. A pontos részleteken még gondolkodom (februárban lesz aktuális a dolog).

Ja, a Sátán előtt nem lesz felavatva :-) :-) :-)

2010. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyszülők ott lesznek. meg azóta beleszerettem a csokiszökőkútba, azt is biztos kölcsönzök, jó buli. nem tervezünk nagy ramazurit, lesz 1-2 torta, pár szendvics, ha esetleg apósom telkén tudnánk csinálni, akkor akár még egy bográcsos is, rengeteg kép, mert neki még az lesz a fontos, hiszen nem fog rá emlékezni.
2010. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia.feldíszítettem a lakást,lufi,meg minden,amíg aludt.ébredés után nagyot ámult,hogy megváltozott a lakás,de ezután rá se hederített a lufikra és többi díszítésre se,pedig ugy csináltam,hogy le tudja őket szedni.a szülinapi torta banántorta volt,rajta egy gyertya és egy tűzijáték.na ettől ámult,bámult.az tortából ehetett,és evett is.az ajándékoknak nagyon örült,már szépen bontogatta is őket.de legfőképp annak örült,hogy mindenkivel mehetett egy kört.csak a nagyszülők voltak ott,és élvezte,hogy hol ide,hol oda bújuk.nem tartott sokáig,kb 2 órát csak,nehogy nagyon elfáradjon.
2010. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én tuti biztos, hogy elviszem profi fotóshoz, és lefényképeztetem.

Nekem ez a szívem vágya az első szülinapján.


Egyébként nem lesz olyan nagyon nagy felhajtás.

Mármint nagyszülők jönnek, meg mi leszünk itt.

Semmi más.

Barátaink majd biztos jönnek köszönteni, de őket majd máskor hívjuk, a hivatalos szülinapi tortás örömködést csak szűk családi körben terveztem.


Hogy a babó kap-e külön tortát, még nem döntöttem el.

Napra pontosan egy hónapom van még eltervezni, hogy is legyen a szülinap.

Szerintem egy tortát fogok sütni, olyat, amiből a manó is ehet majd egy kicsikét.

Amúgy sem visszük túlzásba az édességezést, nem akarom pont a szülinapján sütivel teletömni.


A tiédnek mikor lesz a szülinapja?

2010. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kisfiamnak január 24.-én lesz a szülinapja.Én úgy terveztem,hogy szombaton jönnek a vidéki nagyszülők-akik nálunk fognak aludni-és az Apukámék (mert elváltak a szüleim és hajlandóak egymással találkozni,így mindíg készer kell csinálni mindent miattuk).Lufikkal feldíszítem a lakást,lesz tortája,tüzijátékkal és a háttérben arra gondoltam,hogy Halász Judit-Szülinapi száma fog menni(szerintem az egészből ezt fogja a legjobban élvezni) felnőtteknek ebéd és nagyjából ennyi.Vasárnap itt lesznek még a vidéki nagyszülők és az Anyukámék.A kisfiam keresztanyja (tesóm) kiment külföldre dolgozni,u.h sajnos Ő nem lesz itt.Videó és fénykép is rengetesg lez.Végre felöltözök v.mi csini ruhába és este majd holt fáradtan beesek az ágyba. :))
2010. jan. 12. 10:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi:"NEM hajlandók egymással találkozni"
2010. jan. 12. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
09:59-es az én picúrkám is pont febr.12-én lesz egy éves.Ti merre laktok?bocs az offért.
2010. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Veszprémben

:-D

2010. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!