Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009 aprilis vegen, majus...

2009 aprilis vegen, majus elejen szuletett aprosagok anyukai, itt vagytok? Mi ujsag veletek?

Figyelt kérdés
sziasztok!az en kisfiam 2009 aprilis 29 en szuletett!mar igazi nagy csibesz 10,5 kg es 75 cm!meg nem megy egyedul csak ha fogom a kezet,ulni tud es mar kezd beszelni!elso szava a kutya...meg apu!en v.hogy nem vagyok meg emlitesre melto...Veletek mi ujsag???puszi
2010. jan. 12. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
9 hónaposan azt mondja, hogy kutya és apu? Na ne szórakozz, belinkelnél erről egy videót? Nem akarom elhinni.
2010. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
9hónaposan még nem megy egyedül??
2010. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Enyém 10 hónapos, annyit mond, hogy uu, (ami azt jelent nála, hoghy kutya, ha hall ugatni egy kutyát)

Meg megmutatja, hogy hol ami kutyánk, a szobájából a pelenkázóról, pont odalátni, ahol az udvaron fekszik a kutya.

Nem mond se anyát, apát, csak baba, tata, vagyis tipikus babszavakat.

Ápa-lámpa ezt mondja még és odamutat.

2010. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziasztok az én kisfiam április 28-án született és 10 kg 6dkg volt eggy hónapja és 74,5 cm most bárányhimlős sajnos!Ő is bababa zik meg integet nagyon mosolygos és akaratos is most jött ki a 3.fogunk és mászni csak a napokban kezdett felállni már 7 hósan felállta kiságyban járókában...és megy a butoroknál kapaszkodva néha jo nagyokat esik dehát ez vele jár! nem de?jó babázást mindenkinek!
2010. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam április 20-án született, 8,5 kg, a magasságát most nem tudom, de jövő héten megyünk védőnőhöz, akkor mérik. (Egyébként 80-as body-kat hord.)Kapaszkodva imád állni, de még nem tud ülni, sem mászni, csak kúszik mindenfelé:) Mondja már, hogy apúúú, meg annnnya (ezt csak éjjel, ha felébred).
2010. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neharagudj de miert hazudnek?ez egy anonim oldal....:)))komolyan mondja hogy apu meg kutya!o mast nem mond,se baba,se mama csak ezt a ket szot hasznalja tudatosan meg persze gagyog!szivesen linkelnek videot errol de meg nem csinaltam pont errol,de delutan ha lesz idonk csinalok es folteszem!en is koran kezdtem beszelni,szerintem o is ezert kezd ilyen koran!minden baboka mashogy fejlodik,ez van...koszi a valaszokat pussz
2010. jan. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!