Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban elunk es januarban...

Angliaban elunk es januarban szuletett kisfiam, es nincsenek itt barataink csak mi vaunk, szoval a kerdesem h a kisfiam mikor emberek kozott van kicsit ijedtnek nez ki, ugye nem fog felni az emberektol?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért csak találkoztok emberekkel nem? Szomszédok, vásárlás, séta az utcán stb. Nem hiszem hogy félni fog, még picike, majd megszokja.
2011. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia


Merre laktok?

Itt rengeteg angliai anyuci van.Lehet talalnal valakit akivel tarthatnad a kapcsolatot.

Sure Start nincs a kozeletekben?

Mi oda jartunk baba clubba es baba masszazsra.

Ingyenes foglalkozas heti 1 alkalommal ebben a kozpontban ahova mi jartunk.

2011. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Merre eltek, csak azert kerdem mert a varosban ahol en elek pl. van magyar mama-baba csoport minden csutortokon. Allitolag nagyon jo csak sajnos en nem jarok mert dolgozom mar. Ott sok magyar anyukaval es babajaval talalkozhatsz es meg tapasztalat csere szempontjabol is jo. Nem baj ha meg nagyon pici a babad, nyugodtan mehetsz. Vannak egesz picik meg nagyobb babak is.

Ha nincs nallatok ilyen akkor beszelj a vedonovel. Mert vannak angol mama baba csoportok is. Mennyire jo az angolod? En jartam ilyenre a kisfiammal. 10 fontot kellett 3 honapra befizetni ebbol vettek a sutiket, ragcsalnivalot, kekszet, uditot, kavet, teat..., hogy az anyukak igyanak es legyen ragcsalni valo. Termeszetesen a nagyobb babak is ettek a kekszbol, bananbol... En nagyon szerettem ide jarni. 4 honapos volt a kisfiam amikor eloszor mentem. Voltak egesz pici babak is. Kulon kis korok voltak. Az ujszulottes anyukaknak es kulon a babaknak. Sok uj jatek volt es nagyon jo kis tarsasag. Vegig jartam ide amig vissza nem jottem dolgozni. Szinten van babauszas ahova kimozdulhattok ha van kedvetek mikor nagyobb lesz mar a picur. Vannak konyvtarban eneklos-tancolos baba programok. Ez alltalaban fel oras enekles/tancolas. Van szinten mama-baba aerobik. Ide viheted a picurt. Amig egesz pici hordozoba teszed magad melle es ugy vannak a gyakorlatok. Nem gond ha sirni kezd, mas babaja is ezt csinalja es alltalaban feremennek az anyukak, megetetik, felveszik, ez nem gond hiszen errol szoll. Erdeklodj a vedonotol. Sot nekem a vedonom szolt, hogy ket utcaval feljebb tollem lakik egy masok magyar csalad es, hogy megkerdi majd legkozelebb a lanyt, hogy akar-e velem talizni es telefonszamot cserelhetunk. Azota is tartjuk a kapcsolatot, sokat setaltunk egyutt a babakkal. Erdeklodj nyugodtan. Jon majd a jo ido, mozduljatok ki. Meglatod kialakul. De ha Bristolban laksz akkor tudok magyar baba-mama csoportrol ha erdekel.

2011. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
londonban lakunk ,streathamben delnyugaton.itt foleg lengyelek laknak.magyar anyukakkal sajna nem talalkoztam
2011. márc. 29. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:

London azert eleg nagy es rengeteg magyar lakik ott.

Van forum a londoni magyaroknak.Esetleg iwiw-en is kereshetsz forumot.

Megismerkedsz valakivel es egyik heten ti mentek a masik heten ok mennek hozzatok.

En joval kisebb varosban elek es kerestem kapcsolatokat.8 magyar anykat ismerek a kozelben.Van aki 10 perc setara es van a ki 1 ora auto utra lakik ide.

Tartjuk a kapcsolatot es amikor lehet szemelyesen is talalkozunk.

Igazabol a titok annyi, hogy akarni kell es talalsz ismerosoket....nekem van alban babas baratnom is :)

sok szerencset hozza

2011. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon picike baba ő. Még rengeteget fog változni. Nem hinném, hogy gondjai lennének az emberekkel.
2011. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mijen londoni magyar forumon,esetleg pontos cimet tucc adni?iwiwen?megis hol?ja konnyu osztani a tanacsot aki nincs ijen hejzetbe
2011. márc. 31. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:

figyu en nem osztogattam keretlen tanacsot....

iwiw: forumok- es ott lehet varos szerint megkeresni a forumokat


[link]


ez a kedves hsz utan szivem szerint nem valaszoltam volna, de elkuldom a linkeket, hogy lasd nem olyan bonyolult


neked is kb 2 perc lett volna, de nem akarasnak nyoges a vege mint mondani szoktak....


londoni magyarok foruma pl:

[link]

es van tobb is

2011. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja meg annyit, hogy hozzam sem csengetett be senki, hogy hello magyar vagyok es van egy gyerkocom talakozzunk es setaljunk egyutt.

kepzeld en is voltam ilyen helyzetben es nem az a megoldas ha annak is nekitamadsz aki segiteni akar.

attol, hogy most bekepzeled, hogy hu de rossz neked es milyen szerencsetlen vagy nem lesz konnyebb.

de en pl egy ilyen tipusu novel nem is szeretnem a kapcsolatot tartani aki csak sirankozni tud.

kosd fel a gatyaszarat es usgyi, keress baratokat!!

magad es a baba miatt is.

neki sem jo, hogy ennyire negativ vagy!!

remelem osszeszeded magad es ra jossz, hogy nem voltam kioktato es undok....


sok sikert!

2011. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi az iwiw-es link nem jo, mert vissza allitottam az en varosomra
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!