Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen rosszul...

Más babája is ilyen rosszul bírja a fürdetést?

Figyelt kérdés
05.25én született a babám, még nincs 2 hetes de GYŰLÖL fürdeni. minden este azonos időben fürdetünk, az előírt 37 fokos vízben. a lakásban sincs hideg, panel. de úgy végigüvölti mintha nyúznánk :( megszakad a szívünk. van akinek még ilyen a babája?

2014. jún. 6. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt derítsd ki, miért üvölt. Nem lehet, hogy nagyon éhes már? Túl meleg neki a víz? Túl álmos? Rengeteg minden lehet, amiért nem szereti, ennek az okát próbáld megfejteni.
2014. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlo cipoben jartunk most 7 hetes babankkal. Sokszor mar lilult a sirastol. Ugyhogy mi mostmar elobb etetunk es utana furdetunk. Egyszeruen nem tudtunk mast kitalalni. Persze nem rogton eves utan, nehogy kibukja, hanem fel ora mulva. Egy hangja nincs, annyira edes, gyonyoruen elnezelodik. Probaljatok ki szerintem.
2014. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Két hetesen még az én lányom is üvöltött fürdés közben. Aztán később már csak akkor ha kivettük a vízből. Most 4 hónapos és már egy ideje egyáltalán nem sír. Szerintem nálatok is el fog majd múlni.
2014. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hkat válasza:
Az én fiam is sírt fürdés közben volt amikor cumival fürdött, most 1éves és azért üvölt minden nap mert nem akar kijönni a vízből
2014. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nagyfiam is sírt pár hónapig, egyszer csak abbahagyta. A picurka most néha sír, néha nem, attól függ hogy éppen van-e kedve fürödni (2 hónapos). A nagyobbik hajmosásnál üvölt még mindig mintha nyúznáánk :) Ne aggódj, a sírás legkésőbb akkor elmúlik amikor megtanul ülni, és átszik a vízben :)
2014. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem üvöltött, mint a sakál. Az első féléves koráig, a másodikra nem emlékszem, a harmadik pedig 3 hónapos koráig, aztán mintha elvágták volna. Próbáltunk mi mindent, ilyen pózt, olyan pózt, hidegebb vizet, melegebb vizet, félhomályt, világosat, sötétet, sima vizet, többféle fürdetőt, néma csendet, zenét, éneket, beszédet... Tehát mindent. :)
2014. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem fektettem a kádba mert attól bepánikolt nagyon.... kb térdeltetve volt úgy,hogy férjem tartotta én meg gyors átmosdattam,így csak egy nagyon enyhe hiszti volt és nem úgy ordított mintha kínoznák.

Amúgy onnantól,hogy már ülni tudott azért ment a hiszti ha kivettük a vízből.

2014. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kislanyom 3 hetes de imad furdeni. Mondjuk 37 fokos viz neki hideg, igy mi kicsit melegebbe furdetjuk.
2014. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a kád nem tetszett. Először egy olyan volt amiben volt szűkítő, az zavarta, amint vettünk egy normál babakádat semmi baja nem volt a fürdéssel.
2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az én fiamnak normál babakádja van, szűkítő nélkül.
2014. jún. 6. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!