Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tünetei vannak, ha...

Milyen tünetei vannak, ha gondot okoz nála a tápszer váltás? Tegnap este adtam neki fele-fele arányban a HA-s és a Jó éjt tápszert. Lehet ettől ma már másodszor kakija, mi kicsit zöldes, de nem híg, vagy ez a foga miatt van amit tegnap is írtatok?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnak zoldes szeklete volt, kesobb atalakult hasmenesse. En fokozatosan szoktattam a tapszerhez, mindig csak egy kanallal kezdtem, majd igy mindig egy kanallal noveltem a tapszert, amig teljes adagot kapott.
2010. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van hogy a kicsiknek sárga majd zöld a kaki színe ,és van hogy picit darabos is v. nagyon híg. Igen más a tápszer más a kaki is.

Változo a napi kaki adag is.Én nem izgultam ezen ,hiszen a baba jó kedéjü.Foga miatt még jó habos is lehet a kakicika.

2010. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan volt a kaksija mint máskor csak ilyen kis zöldes foltok voltak benne.Azért is gondolok a fogára is ,mert alig aludt.Hajnal 1 óráig szinte 20 ,30 percenként felébredt,dobálta magát,kérte a cumit,vagy csak egy kis tápszert...
2010. jan. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!