Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem szoktatta le a babáját...

Aki nem szoktatta le a babáját az éjjeli szopiról, mikor hagyta el magától a babája?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Férjem kolléganője már dolgozik, a fia 3,5 éves, és még éjjel mindig szoptatja. (szerintem ez már kicsit abnormális).
2010. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nővérem lánya még 3 évesen is szopik..és nem csak éjszaka..én egyetértek az előzővel,ez már tényleg abnormális. Én azért eddig nem hagynám húzodni a dolgokat..
2010. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a tesóm kislánya fokozatosan választotta el magát. 1éves korától már csak hajnalban szopott. most karácsonykor volt 1,5 éves, és mondta, h már nem kell cici.
2010. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én fiam csak 9 hónapig szopott éjszaka.Mivel már kijöttek a kis fogai sebesre harapta a cicim,és már nem tudtam azt csinálni,hogy amíg az egyik bimbóm gyógyul addig a másikból eszik.Én egy éjszaka amikor elkezdett cuppogni álmában a ciciért,csak néztem,és vártam mi lesz ha nem adok enni neki..Semmi nem lett.Egyszerűen cuppogott a pici szájával,majd fel sem kelt,végig aludta az éjszakát.Reggel meg rendesen evett.Innentől kezdve már nem kell fel éjszaka,hogy éhes..Szép lassan más ételeket is adtam az anyatej mellé...
2010. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 éves koruk körül elkezdték átaludni az éjszakát,akkor megszűntek az éjszakai szopik.
2010. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a nagyobbak úgy 1 éves koruk körül, teljesen maguktól szoktak le róla. Most a pici 16 hónapos és mé mindig megébred és kéri..hogy ne üvöltsön fel mindenkit én meg adok neki. Szerintem majd ő is leszokik, remélem 2 éves kora előtt :)
2010. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan választ is szívesen veszel, ahol tápszer-evésről való leszokásról van szó, akkor leírom.

8 hónapos volt a babám, amikor egyik éjszakáról a másikra egyszer csak már nem kért éjjel enni.

Persze kínáltam, de elfordította a fejét.

Azóta egyszer sem evett éjjel.

Most 11 hónapos már.


Remélem az éjszakai evésről leszokás-tapasztalat érdekelt, mert különben nem nagyon segítettem... :-S

2010. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan már nem kelt fel éjszaka enni.
2010. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az enyém hat hetesen magától elhagyta.

fél éves koráig volt anyatejes.

2010. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 3hónapos kora óta átalusza az éjszakát, én ú csináltam h kitoltuk a fürdést 8utánra és mire végeztünk volt már majdnem 9is és akkor mind2 cicimből megszoptattam és az neki elég volt egész éjszakára reggel meg 7kor kelt és adtam neki megint.
2010. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!