Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hós lesz de nem...

Kisfiam 8 hós lesz de nem mászik és nem áll négykézláb sem csak kúszik! Nem kevés ez ennyi idősen? Kúszni már 5 hónapos kora óta kúszik!

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nem,egyáltalán nem az!Tapasztalat alapján írom a válaszomat,ha nem haragszol!:)

Kisfiam szintén régóta kúszott,jóformán az elmúlt fél évben így közlekedett.Most 1 éves és kb. 1 hónapja kezdett el mászni,viszont azóta kizárólag ezt csinálja.Semmi előjele nem volt,úgy értem,hirtelen történt.Reggel kúszott,délután meg már mászott.

Semmi esetre se kezdj el aggódni,várj még és meglátod,hogy elkezdi a babád ezt is!

2010. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel a kúszással bárhová eljut, ahová el akar, így nincs szüksége arra, hogy továbbfejlessze a technikát. Lehet ki is hagyja, és rögtön járni fog. Nem lenne csoda az sem. Minden baba más és más. Ez a csodálatos a gyerekekben.

Egyébként 20-nál is többféle mászási technikát különítenek el a kutatók. Volt erről egy műsor régebben. Az is mászás pl. ha egyik lába elől, másik hátul van, és a karjaival húzza magát előre. Elég sajátos, de mászás. :D

2010. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj, az én kisfiam is 9 hó körül kezdett mászni, de mivel kúszni gyorsabban tudott , így nagyon ritkán mászott. Mostmár állni akar állandóan ( 10 hós )
2010. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos lesz hétvégén, és még csak 1 hete tanult meg kúszni. Úgyhogy ne aggódj.
2010. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom 6 hónapos kora óta ül és kúszik, most 7 hónapos, és egész nap azt keresi, hogy hol állhatna fel, és ha valami olyan mellé kerül, fel is áll mindig. Mászás esze ágában sincs, szóval szerintem nem csak ti vagytok így, én csak bízom benne, hogy nem lesz gond.
2010. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 és fél hónapos kora óta kúszik, most múlt 7 hónapos. Még ő sem mászik, inkább mindig fel akar állni. Szerintem nincs velük semmi baj, nyugodj meg.
2010. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!