Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » újszülött babának mindig...

újszülött babának mindig sensitiv törlökendöt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem azt vettem, hanem kapásból huggies aloe vagy kakaóvaj
2010. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Érdemes. A pampers kamillás-aloéset vesszük, sosem csalódtunk benne. (nem úgy, mint a pelenkájukban)Nagyobb kiszerelés olcsóbb.
2010. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a johnsonst vettem az elején, a rózsaszínt, mivel az volt a baba csomagban is, és az bevált. Aztán láttam, hogy van olyan illatmentesben is... alig vártam, hogy elfogyjon, mert az illatmentes nekem BÜDÖS volt :S MÁr nagyobb a babám, jó pár hónapja a rossman sajátmárkásat használjuk, néha dm-est. Illatosat.
2010. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi is Pampers Sensitivet vettünk. 6cs egyben volt 2300 ft akciósan teljesen meg voltam elégedve vele. Azóta már kaptunk innen-onnan, még a neogranormonos vált be nagyon.
2010. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van, mert tényleg kicsit fura az illata az illatmentesnek, de attól még arra jó, amire használjuk:)
2010. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Neogranormont vettem,ezt használom azóta is.
2010. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én legjobban a niveát szeretem de most áttértem a pampersre a narancssárga illata nagyon bejött és persze sokkal olcsóbb mint a nivea.
2010. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A NEOGRANORMON nagyon jó,az illata is.

A SENSITIVE nagyon natur,semmi babaillat.

Most MÜLLERest hasznalunk,6db 1990.-!

Nekünk egyiktől sem volt semmi bajunk4

2010. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi is sokfélét próbáltunk..én a zöld pamperst szeretem a legjobbam:) meg a picur is.. de most sensitive van...az is jóó:D
2010. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a bőre a babának. Az én fiamnak minden bevált: Pampers, Nives és a legolcsóbb 200 Ft-os is. Azóta ezt használjuk.
2010. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!