Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogy lehet gyorsan...

Szerintetek hogy lehet gyorsan szavazatot gyűjteni facebookon?

Figyelt kérdés
Babimmal indultunk egy fotópályázaton, és hétfőig még 100 körüli szavazatot kell gyűjtenem.

2014. aug. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd ki és kérd meg a jó ismerőseidet, hogy ők is. De ez ám akkor nem is a fotón múlik, hanem az ismerősök számán...jó kis pályázat.
2014. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfőbb gond a szavazással kapcsolatban, hogy jóvá kell hagyni, hogy a csoport/oldal hozzáférjen a profilod adataihoz. Én ezért nem szavazok egyrészt.


Másrészt annyira visszataszító, amikor anyukák versenyeztetik a gyerekeiket, hogy melyik a szebb.


És ez valóban nem a szépségről, cukiságról szól, hanem arról, hogy ki hány ismerőst tud befűzni. Szóval, ha még nyersz is, ne legyél indokolatlanul büszke a gyerekedre.


Egyszer megnézném, hogy mit szólna egy anyuka, aki megkéri az ismerőseit, hogy szavazzanak, ha azt mondanák neki, hogy "szavazni akartam, de megláttam egy sokkal szebb és aranyosabb baba képét, és inkább arra szavaztam"

2014. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem babaversenyről van szó, hanem egy terméken. Csak a babám is szerepel rajta.
2014. aug. 6. 21:35
 4/6 A kérdező kommentje:
....termékről
2014. aug. 6. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer megkért egy anyuka hogy szavazzak a gyerekére.

Azt válaszoltam neki, hogy ne haragudj, de én arra szavazok, aki tetszik és nem arra aki megkér rá.

Azóta nem beszél velem, de jobb is így

2014. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöket tudsz megkérni de kérdés hogy szavaznak-e majd. Én nem szeretem ezzel tölteni az időmet fb-on... Én sem várom el hogy mások ezzel foglalkozzanak... Igaz, most beneveztem a kisfiamat a Liberos pályázatra fb-on, egyszer megosztottam hogy neveztünk, 10 ismerősöm kérés nélkül szavazott rá, de nem könyörögnék senkinek.
2014. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!