Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Multikid multivitamin szirup...

Multikid multivitamin szirup vassal. Aki ilyet ad a babájának, hány kupakkal ad? Nekem nem egyértelmű!

Figyelt kérdés
Az van a dobozra írva, hogy 1-2 kupakkal. A tápértéknél viszont ez van írva: 5 ml (1 kupak). A kupakon pedig 1, 5 ill. 10 ml-es beosztás van. Most akkor egy teli kupak a két kupak??? :)
2010. jan. 12. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

hát tényleg elég hülye az adagolása.

én egy kupakkal adtam.

aztán már nem is mértem ki, csak találomra beleöntöttem a tápszerbe :)

2010. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy nap egy kupakkal adtam neki. Többet nem ajánlott a védőnő, mert ha "mesterségesen" kapja állandóan a vitaminokat akkor nem tanulja meg, hogyan hasznosítja az ételben található vitaminokat.
2010. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 1 kupakkal adok, de nem mindennap és olyan is van, hogy hiába csinálom meg, nem issza meg mindet.
2010. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén ilyet adok én is,és hetente 2x szoktam,elég az bőven szerintem,és újabban az ételébe szoktam keverni,amit biztosan megeszik,mert elég hüle íze van,(narancsos)nem tetszik Neki.De így megeszi.Egy egész kupakkal szoktam adni+Vigantol csepp,mert Őneki még kell adnom tavaszig.
2010. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 5ml-t szoktam adni teába keverve.
2010. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!