Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves babátok, aki minden...

Féléves babátok, aki minden éjjel felébred, külön szobában alszik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
egy szobába vagyunk...
2010. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam fél éves lessz szombaton és még soha nem aludt velünk. Első perctől kezdve külön szobában alszik. Mondjuk hozzá nem kell sokszor bemenni éjjel. Valahogy már a leg elején így szoktuk meg.
2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, karácsony után tettük külön szobába és azóta nagyon jól alszik , alszunk :)
2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első perctől kezdve külön szobában.
2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első perctől külön szobában van a baba, éjjel 2x felkel szopizni. Semmivel sem lenne könnyebb, ha a mi szobánkban aludna, viszont úgy Apa sem tudna aludni.
2010. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
velunk alszik, és egy darabig velunk is fog még, az én babám kb 4-5-szor kel szopizni, ezért így kényelmesebb, mint átjárkálni mindig a másik szobába. Na meg az elején hasfájó is volt, sokat virrasztottam vele, néha egész éjjel fent voltunk. A pa meg azért APA, hogy torodjon o is a picivel, nem csak magamnak szultem...
2010. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apa dolgozik, elég monoton a munkája. Ha bealszik, emberek halnak meg, és akkor megy a böribe, Anya meg itt marad a picivel Apa és pénz nélkül. Szóval inkább csak ne keljen fel éjjel, amikor szoptatni úgysem tud, mást meg nem kell csinálni.
2010. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fél éves korában rengetegszer ébredt(kb.5ször), de akkor is külön szobában volt.

inkább átmentem 2 lépéssel beadni a cumit, mint hogy aztán ne lehessen külön szobában altatni...

etetést amúgy nem fogadott el 3 hónapos kora óta, de amíg etettem éjjel, akkor is külön volt, 2 perc alatt megcsin áltam a tápszert.

2010. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!