Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hós lesz a fiam mikor...

21 hós lesz a fiam mikor megérkezik a kistesó. Hogyan legyen az alvás? Egy szobában legyenek? Éjszakai szopira félek a fiam is felébred majd.

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy hálószobánk és egy nappalink van. Jelenleg 3an alszunk a hálóba és úgy tervezzük, hogy szülés után meg 4en. Jó lesz így, mik a tapasztalatok?
2010. dec. 29. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam hogy a fiam külön aludt (de mondjuk ő 3 hós kora óta külön alszik) és a lányom pedig 3-4 hós koráig velünk aludt egy szobában a kiságyban.

Aztán összeköltöztettem őket. Igazából vártam vártam hogy a lány majd átalussza az éjjelt (mint a bátyja már 3 hósan) de csak nem akarta (azóta se alussza át...pedig már 14 hós) és nem akartam nagyon elhúzni az összeköltöztetést mert akkor tényleg mindketten teljesen megszokják hogy külön vannak.

Hát eleinte szegény fiam mindig felébredt rá mikor a kicsit szoptattam de gyorsan megszokta mostmár fel se ébred rá vagy ha fel is ébred alszik tovább.

2010. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is 3-an alszunk a picike hálószobában(10nm),és van a nappalink. Ha jön a kistesó a pici bölcsője a nappaliban lesz, nyitott ajtóval néhány hétig, mert ott szoptatok. Esetleg én is kiköltözöm 6 hétre a nyitható vendégágyra. Ez a terv, aztán ki tudja.
2010. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!