Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normalis ha a kutyám...

Az normalis ha a kutyám jobban szeretem mint a gyermekem? Nem tudom miért de a kutyám, mikor még nem volt gyermekem a csaladom al is jobban szerettem. Ezen a helyzeten lehetne segiteni

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is imádom a kutyáimat, de amikor megszületett a fiam, akkor ő lett a fontosabb. Én normálisnak nem mondanám, de hát ez van, erről nem tehetsz.
2014. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
en is azt hittem hogy a kisfiam fontosabb lesz de nem lett igy.termeszetesen a fiamat is szeretem de akármit csinalok a gondolataimban mindig a kutyam az első.de miért van ez en nem tudom, pedig tenyleg nem normalis dolog.
2014. aug. 9. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez szerintem nemnormális...számomra a kutyák hátrébb léptek, igaz, nem is csüngök imádattal egyik állatunkon sem, pedig vannak hörcsögeink, macskánk, kutyánk.
2014. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
en vilag életemben az állatok voltak a barátaim mikor nem lehetett kutyám iskolás voltam a kobor kutyákat gyűjtögem ossze volt 3 es mindig vártak lent iskolába kísérték es megvartak mig kijovok .nem lehetséges ez hogy pszichológiai oka van ennek?22 eves vagyok es sose volt igaz barátom . talan ez lehet az oka? tudom igen en is hogy nem normalis dolog es az őszintet bevallom zavar a dolog mégsem tudok semmit csinalni . jo ne vészesen imádok a kutyámat jobban, mert a gyerekkel toltom egesz nap az idom,nem tudom kifejezni magamat. tobb a kutyara a türelmem inkabb ez.
2014. aug. 9. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az a baj,hogy te nem akartad azt a gyereket annyira. Mivel mi se terveztük a picit és én is csak 23 vagyok egy majdnem 2 évessel,így hát sejtem hogy milyen nehéz lehet.Nekem a lányom az első,senkit nem szeretek nála jobban,de az ha nem tervezett egy baba,vagy lelép a férfi a nő mellől,sokat ront a helyzeten,ahogyan a gyerek iránt érzel ,ahogyan a türelmed alakul felé.
2014. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, de nagyon gáz vagy. Szegény gyerek!
2014. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem természetes. Mennyi idős a pici? ?
2014. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen nekunk se volt tervezve akkor lehet ez a baj.tudom hogy gaz vagyok nem kell mondani :( ne ugy ertsetek hogy nem foglalkozok a gyerekkel,mert egyedul csak en vagyok vele nap mint nap.nem tudom kifejezni magamat az a baj.
2014. aug. 10. 14:33
 9/9 anonim válasza:
Neharagudj de ilyen nincs, ha mégis akkor ez nem normális. Egy szülő a gyerekeinél jobban senkit nem tud szeretni..normáliséknál.
2015. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!