Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kiolvasztani az...

Hogyan kell kiolvasztani az anyatejet?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk a 12 hetes lányommal audiológiára,mert lehet még magzatmáz a fülében..., gondoltam viszek neki anyatejet cumisüvegben, mert nem tudom, hogy ott lehet e szoptatni, mivel első gyerek és még csak szopizik, így nem tudom hogy csináljam? Ha vasárnap átrakom a fagyóból a rendes hűtőbe, akkor kiolvad? És meg kell melegítenem, vagy amíg odaérünk meg melegszik? Lehet hogy buta kérdés, de még sosem csináltam ilyet!

#baba #anyatej #kiolvasztás #anyatej kiolvasztása
2014. aug. 9. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad mar egyaltalan cumisüvegbol etetni? Mert egyaltalan nem biztos, higy elfogadja es nem ott kellene próbálkozni eloszor. En biztosan nem vinnék neki üvegben. Biztosan van ott egy félreeső kis sarok, ahol meg lehet szoptatni

Egyebkent igen, igy kell ki olvasztani. Melegiteni nem kell, szobahőmérsékleten felmelegszik az uton.m

2014. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd át a sima hűtőbe vasárnap, ha reggel picit fagyos marad folyó melegvíz alatt tartva Pillanatok alatt felenged. Ha ilyen idő lesz kicsit hidegebb is lehet a tej mikor elviszed. 3-4 órát eláll így.
2014. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen evett már üvegből, mert az elején sokat fejtem, és abból adtam neki oda...

2014. aug. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!