Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szuszog a 15 hos kislány...

Miért szuszog a 15 hos kislányom? Mintha tele lenne az orra. Pedig rendszeresen szivom neki, es semmi sincs benne. Ejjel is alvas kozben hallom hogy szuszog mar 2 hete. Nappal ugy szaladgal hogy nyitva a szajja, log a nyelve.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy picit nagyobb az orrmandulája, emiatt gátolt az orrlégzés. Próbáld ki az Euphorbium orrsprayt (homeós), ebben van gyulladáscsökkentő hatóanyag is. Ha nem múlik el ez a nyitott száj, szuszogás, mutasd meg gégésznek!
2010. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisgyermekeknél élettani adottság, hogy nagyobb az orrmandulájuk. Ha nincs vele különösebb probléma, akkor nem is kell vele foglalkozni. Ha nincs benne semmi, akkor ne is szívasd neki. Sztem.
2010. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért szivod rendszeresen ha nincs benne semmi?
2010. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert sokszor nemlatom a taknyot es elofordul hogy van benne.inkabb szivom napi ketszer minthogy aztan benne maradjon
2010. jan. 13. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk is van ilyen gondunk, a dokinéni szerint orrmandula miatt
2010. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy állandóan szívva van, attól is lehet. Mégpedig azért, mert az orrnyálkahártya így reagál arra, ha állandóan bolygatják. Csak akkor szívd, ha biztos, hogy van is benne! a kislányom 16 hónapos és 1x kellett orrszívót használnom, akkor is csupán 2 napig. A nagyoknál is csak így használtam. Sosem volt belőle baj. Egyébként én már írtam, én javasoltam a gégészeti vizsgálatot...
2010. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!