Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legtermészetesebb...

Melyik a legtermészetesebb alapanyagokból álló babapopsi törlőkendő?

Figyelt kérdés
Gabit hasnalunk,de at szeretnek terni valami termeszetesebb osszetevoju torlore,mert pirul a baba feneke.Aki olvassa sz osszetevoket,mehmondana melyikben van a legkevesebb vegyi anyag?

#baba #kendő #popsi #termesetes
2014. aug. 11. 11:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A diványon volt egy popsitörlő teszt, ha jól emlékszem, a bőrgyógyász ott a Rossmann popsitörlőjére mondta a legjobbakat.
2014. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Alverde
2014. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába bio az Alverde tele van természetes és mestersége illatosítóval (Parfum/Fragance, Benzyl Salicytate, Citronellol, Geraniol, Limonene)amik erősen irrizálják a bőrt.

[link]

2014. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
minket a rossmanos kiütött és a gyógyszertári popsikenőcstől is tele volt a feneke piros pöttyökkel.
2014. aug. 11. 21:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Popsikenőcsből a legtökéletesebb a finomítatlan sheavaj. Senkit nem irrizál, természetes és táplálja a bőrt. Gyönyörű lesz töle (nem csak) a babapopsi.
2014. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
megnedvesített bármilyen anyag. legjobb a polár,nagyon jó mosó. csak csapvíz és semmi más. ettől nincs természetesebb. bár én ezzel sem kínlódom,csap alá dugom és kész.
2014. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó(k)! Megkérdezném, hogy mi is a probléma a válaszommal? Talán nem a kérdésre válaszoltam? Nem esküdtem rá, hogy ennél nincs jobb, csak azt írtam, hogy nekünk bevált. Komolyan mondom sajnálni tudom azokat, akik ennyire unatkoznak. Elmegy a kedve az embernek a kérdezéstől/válaszolástól, pedig tudom, hogy nem kellene az ilyenekkel foglalkozni. Szép napot!
2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat! 1-es voltam.
2014. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kovac.edi95 válasza:
Pine Prémium és Honey Bebish baba nedvestörlőkendők gyengéden tisztítja a popsit, a kezeket és az arcbőrt nem tartalmaznak alkoholt és egészségre ártalmas vegyszereket.Gyengéden tisztítja a baba bőrét és azonnal segít hidratálttá és puhává varázsolni azt.
2021. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!