Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 300 g hizás 1 hónap alatt...

300 g hizás 1 hónap alatt kevés 6 hós babánál?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes,kostoltatásnál tartunk,a védönö szerint keveset hizott,7170 g.
2010. jan. 13. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kevés. Az én védőnőm azt vallja, hogy anyatejes babánál mindegy mennyit hízik, csak hízzon. 6 hónaposan 300 g simán jó, jól is néznénk ki, ha minden hónapban 500-900 g-kat híznának a babák. Az én lányom az 1 évesen 7450 g volt (2360 g-mal született), egy szót sem szóltak. Sőt, amikor régebben aggódtam a (nem)hízásai miatt, akkor még ők nyugtattak (mármint a dokinő és a védőnő), h vannak ilyen babák, semmi gond vele, főleg, h gyönyörűen fejlődött minden téren (kivéve a súlyát :) ).
2010. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne kevés? Addig míg hízik, akármilyen keveset is, nincs baj. Nem írod, mennyivel született, de az én lánykám 3 kilós volt születésekor, 6 hónaposan meg 6850. Az orvos szerint tökéletesen hízott, pedig abban a hónapban úő "csak" 20 dekát szedett magára. Ilyen babák már sokat mozognak, amihez rengeteg energia elmegy, így nem hízhatnak már 50-80 dekákat...
2010. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3700 g-mal született. Köszi a válaszokat. Igen ,tényleg többet is mozog,nem hizhat annyit,mint eddig.
2010. jan. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!