Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes 2 hónapos babánál...

Anyatejes 2 hónapos babánál átlag 1 hónap alatt 53dkg hízás kevés? Mennyi a te babádé?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kevés, teljesen normális. Az én babám akkoriban gyorsan hízott, havonta 1 kg-ot, de a 6. hónapra lelassult a hízása, így most "bevárjuk" a többieket.
2009. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha harmonikus a fejlődése,akkor nem kevés.Az ikreim is ennyit híztak havonta.
2009. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3,95 kilóval (56 cm) születtet és havonta átlagban fél kilót hízott.

Most 6 hónapos 6970 kiló és 72 cm, most kezdtem hozzátáplálni, eddig csak anyatejet kapott.

2009. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 3470es csöpségem majdnem megduplázta a súlyát:( 2hóra. mellé hosszra is nőt, arányos, pufok lett. Így már nem olyan jó cipelni a pici popoját:( félek a következő három hós mérlegeléstől:(
2009. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!


Utolsónak: Megduplázta a születési súlyát 2. hónapra????

És mit mondott rá az orvos?

2009. szept. 16. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit:( (etessem kevesebbet) Én boddyzok. Amúgy egészséges, igazi csodababa, és tényleg, a fejlődési ugrások valamiért nála előbb indulnak:S:S:S egy pillanatra sem vehetem le róla a szemem:( most már a peluscsere is 4kezes feladat, mert forogni akar:S.

A védőnő megnyugtatott, hogy az Ő csemetéje is ugyan ezt eljátszotta. Amúgy annó én is:)Van valami a tejemben, amitől nő, és szépen fejlődik, bár a családom női ága ilyen genetikailag, jó és sok tej.

2009. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igaz mi még csak szombaton leszünk 3 hetesek,de pont ma volt itt a védőnő és megmérte a fiam súlyát és hát csodálkoztam.4250grammal születtünk,a kórházból 4120-mal jöttünk haza(ma 2 hete)és a mai mérlegelésen már 4900 gramm volt az én gyönyörűm.meg is dicsért minket a védőnő.igaz eszik is amikor ő akar,és csak anyatejet.
2009. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!