Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora és milyen tipusú zárt...

Mekkora és milyen tipusú zárt cipőt vegyek járni tanuló 10 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Amíg tanul járni, ne legyen rajta cipő. Később is csak akkor, ha kiviszed az utcára. Elég egy vastagabb zokni a lábára.
2014. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kintre!
2014. aug. 13. 08:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz neki, puhatalpút vegyél.

Én 2éves koráig a LittleBlueLamb cipőket adtam a fiamra, kintre is, bentre is.

Természtesen nem a nagy hóban-sárban, de ilyen időben ami most van, abban volt kint.

2014. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én már teljesen összezavarodtam. :)

Bár az én fiam még pici a járáshoz, de akkor mikortól kell a rendes cipő nekik ami fogja a bokájukat? Amikor már stabilan járnak? Amíg csak tanulhatják addig nem fontos, hogy a cipő tartsa a bokáját? Én is nézegettem a puhatalpúakat, de azoknak csak gumis a teteje, hogy ne essen le a kis lábukról. Bocsánat, hogy nem írtam ki erre külön kérdést!

2014. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az en lányom most 9 honapos 3 hete elindult. Volt a védőnő azt mondta olyat vegyünk ami tartja a bokáját , de nem teljesen kemény a talpa, es itthon is legyen abban! Vagyis kicsit puhább talp, a boka résznél ill saroknàl legyen kemény hogy tartsa a Bokàt :)
2014. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy járás tanuláshoz bent és kint is cipő kell, mégpedig kemény talpú, szupinátoros, magasabb szárú. Mezitláb csak akkor hasznos, ha kisebb kavicson, fűben jár a baba. Ezért is kérdeztem, hogy ti milyen cipőt ajánlanátok (akik adnak cipőt a babára).

11 cm a talpa hossza. olyat szeretnék, amit még az ősszel hordani fog, de most is felbirja emelni benne a lábát. Sokszor kell kivenni a babakocsiból, mert járkálna.

Ne kérdezzétek, hogy most mi van a lábán amikor kiveszem :)

2014. aug. 13. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk most Elephanten van. Nagyon jo könnyű támasztja a Bokàt 10e
2014. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekunk a salus cipot ajanlotta a devenyes. 9,5honapos a fiam, 1 honapja all, 1-2 napja lepeget el butorba kapaszkodva. Mivel csak egy hete maszik (kuszott eddig, azert vittem devenyeshez, h megmaszassa, mielott elindul, mert felallt), ezert meg kesleltetnenk a jarast, ezert azt mindta a devenyes, ne adjunk cipot ra, mert az jarasra osztonzi. Tehat az en jarni tanulom mezitlab vsn. Szerintem szeptemberben mar kelleni fog a cipo. Salust fogok venni a devenyes tanacsara.
2014. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenki mást ajánl. :) 10hónaposnak elméletileg még az lenne a jó, ha puha talpú cipője lenne, ami tartja a bokát is... de ez mégis milyen? :)

ergo- olyat vegyél, amit te jónak látsz majd, kényelmes a picidnek.

A supináló cipő a lúdtalpas babáknak kell, erről is oszlanak a vélemények. Azt is hallottam, hogy csak lúdtalp esetén, meg azt is, hogy először minden kisbaba lúdtalpas- így mindenkinek az kéne?

Én 2ortopédusnál is voltam a gyerekemmel (egyhez járunk, egy meg az oviban mérte fel őket) - mind a kettő homlokegyenest mást mondott, hogy mit ajánl a gyereknek. Amikor kicsi volt voltunk dévény tornán- ott egy harmadik félét modntak, hogy majd mibe járassam. Szóval??? A lényeg az, hogy a millió infóból neked kell eldönteni, hogy mégis melyik tanács mellett állsz ki, mit tartasz jónak.

:)

Amit biztosan ne vegyél neki, az olyan, aminek full merev talpa van!

2014. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 s.laci86 válasza:

Nem olcsó de jó!

[link]

2014. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!