Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éppenhogy járni tanuló babámna...

Éppenhogy járni tanuló babámnak (9,5hónapos) milyen utcai cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Leteszem, feláll, babakocsiban már nemigen ül el.

Szőröset, béleltet vagy béleletlent?

Mit gondoltok?

nem olcsó, ezért a dilemma.


2013. szept. 26. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most még zárt béleletlent kéne venni,télre ,amikor már nagyon hideg van,akkor kell valami bundásabb.
2013. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most még béleletlen magasabb szárú, bokát jl tartó, rugalmas talpó cipőt. Leginkább a superfitet javaslom.. Télre béleletet.
2013. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. megrendeltem egy ilyet.

cinege cipő oldaláról egy gyermekeknek való flexitalpú cipőt. linket nem enged küldeni.

2013. szept. 26. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ú, a cinege nagyon rossz! Maga a cipő jó de minőségileg hihetetlen szemetet árulnak! Csak annyi h az ott vett puhatalpúnak kb. 1 hónap után levált a tépőzára mindkét oldalon, azt még hajlandóak voltak gariban elintézni, aztán rá 2 hónapra kilyukadt a talpa. Megírtam nekik, erre közölték h nem intenzív használatra van kitalálva a cipő és nem él a garancia. Ja az intenzív használat az volt h a járni még nem tudó gyerekre ráadtam kocsicipőnek, alig lépegetett benne. Szóval ha nem arra veszed h kitedd a polcra és nézegesd, akkor meggondolnám...
2013. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most vettem én is a kisfiamnak D D Step magas szárú béleletlen cipőt nagyon jó télre meg a bundásat majd.
2013. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
D.D step drága de időtálló, jó áron tudod eladni. Szép kidolgozás, és nem utolsósorban az ortopéd orvosok is jónak tartják
2013. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, a két nagyobb rendszerint d.d. step cipőt kap, a legkisebbnek kicsit még nehéznek tartom és kemény talpúnak azt a cipőt.

egyébként tényleg jó, annak ellenére, hogy kínai.

egyébként nem olcsó 6-9 e ft között van.

2013. szept. 27. 20:07
 8/8 A kérdező kommentje:

A cinege oldaláról freycoo cipőt rendeltem.

5.600ft

2013. szept. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!