Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van, ha felébred, amíg nem...

Mi van, ha felébred, amíg nem vagyunk itthon?

Figyelt kérdés

Elmennénk párommal moziba holnap este és elhívnánk a mamát.

Fürdetést, altatást megcsinálnánk ahogy szoktuk és utána indulnánk.

2 éves a kisfiam.



#Szabad este
2014. aug. 13. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mama megoldja szerintem.

Ha meg olyan "gáz" a mama, hogy nem lehet rábízni a gyereket, akkor keressetek másik vigyázót.

Egyébként meg lefekvés előtt el kell mondani a gyereknek, hogy ki lesz vele amíg alszik, így ha fel is ébred, nem éri majd váratlanul.

Két évesen ez már nem lehet probléma.

Szélső esetben eljátszik a gyerek a vigyázóval, ha nem bír visszaaludni.

2014. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy mi van? akkor majd a mama szól neki, hogy elmentetek, aludjon szépen vissza. vagy ha nem akar, olvas neki egy mesét. vagy amit aar, azt csinál a mama, gondolom ő is megoldotta mikor ti voltatok gyerekek.

2 éves már elég nagyon, nem baba, gondolom nem kell 3 óránként ciciznie mint egy 2 hetesnek ;)

nyugi, kapcsolódj ki!!!

2014. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeri a mamát, akkor semmi gond nem lesz. Én 15 hónaposan adtam oda a kisfiam egy éjszakára a nővéreméknek először. Minden rendben volt, mert rendszeresen találkozunk és szeretik egymást.
2014. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már nem olyan pici, nyugi:) Aludt már el így?
2014. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt ilyen alkalom, és ha megébred éjjel mindig engem hív, hogy menjek.
2014. aug. 13. 14:09
 6/12 A kérdező kommentje:

Megmondom Neki, hogy el fogunk menni és a mama vigyáz rá, de éjjel félálomba, ha nem én megyek át, ki tudja mi lesz?! Üvölteni fog míg haza nem érünk?

Amúgy szereti a mamát, szoktak találkozni, játszani...

2014. aug. 13. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt hasonló eset. Este mindig én altatom a kisfiamat (elég sokáig cicin aludt el), és az apjával utána sem akart elaludni.

Egyszer elmentem osztálytalálkozóra (2 éves elmúlt már akkor), a férjem kb. 1 óra alatt nagy nehezen el tudta altatni, de egy óra alvás után felébredt, és már nem volt hajlandó vissza aludni amíg haza nem értem.

Éjfélkor értem haza, addig fent volt (kb. 1 órát. Viszont délután már volt, hogy a nagymamával aludt el.

Szóval tényleg max. ha nagyon nem akar vissza aludni, akkor megvárja amíg hazaértek. De ha elalszik nélküled is, akkor nagy valószínűséggel szerintem vissza fog aludni a nagymamával is, főleg, ha elmondod neki, hogy éppen nem lesztek itthon. De ha máskor nem szokott felébredni, akkor esélyes, hogy most sem fog. Nekem mindig ébred éjfél körül a kisfiam.

2014. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
2 éves... Ideje már ezt egy picit szoknia.
2014. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nem biztos,hogy jó ötlet...A mamánál nem tudna aludni? Akkor már eleve Ő fürdetné, fektetné.
2014. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el neki délután többször is, hogy este a mamival lesz egy darabig, ő vigyáz rá, míg alszik, és mondd el közvetlenül lefekvés előtt is. Meg azt is, hogy reggel már veled kel vagy ilyesmi. Nem lesz gond. Két évesen már elég nagyok és okosak ahhoz, hogy megértsék. És nem fél napokra mentek el, csak pár órára.
2014. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!