Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babának hogy...

Másfél éves babának hogy csinálhatok itthon gyümölcslevet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcs-centrifugával.
2014. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
AZ nincs sajna.Ha pl. a barackot leturmixolom,vizzel higitom, esetleg izesitem.Az ugy jô?Vagy hülyesèget irok?
2014. máj. 23. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha pohárból iszik akkor jó úgy....csak mert cumisüveghez eléggé macerás lenne a turmixoltat átszűrni.
2014. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam ezt a módszert, kíséreld meg 1-2 darabbal. De nagyon ne vizezd fel és szerintem ne ízesítsd, minél "natúrabb", annál jobb. :)
2014. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!A turmix gèpem,olyan pèpesre turmixol,hogy gyakorlatilag folyós lesz.Ès mennyi ideig ihatja.Nem buggyan vagy romlik meg ha több oràn àt àll?Mert pl.csak iszogatja?Nem kell bele semmit tennem?

Sajnos nem igazàn eszi meg a gyümiket semmilyen formàban,ès szorulàsa is van gyakran.Azèrt gondoltam hogy kiprôbàlnàm,mert pl. a kubut imàdja,meg inni iszik rendesen.

2014. máj. 23. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tisztítás szempontjából macerásabb picit, de inkább mindig kis adagot csinálj frissen. Fél/ egy napig gondolom nem lesz baja, de jobb a friss. És próbáld meg csak magában, cukrot sehogy ne tegyél hozzá, ha nem muszáj. Remélem elfogadja. :)
2014. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kõszi!Èn is remèlem.Nem cukrozom ha nem muszàj.CSak 2-3decit csinàlok neki.Simàn nem eszi meg,hiàba prôbàlgatom.Kanàllal sem kell neki turmixolva,söt ha többfajta gyümit turmixolok egybe az sem kell neki.Pedig az finom,szerintem legalàbbis.A narancsot,banànt megeszi.Nem is èrtem.
2014. máj. 23. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is turmixolom és utána passzírozom sűrű szitán keresztül, kanállal. Kicsit macerás, de megéri és az egész család odavan érte. Meg én csenek bele zöldséget is, ha a babád szereti a zöldséget, akkor csinálj neki zöldséglevet. Én ilyeneket szoktam kombinálni:

Barack, répa zeller

Alma uborka

Retek mangó

Répa dinnye uborka

Ananász uborka, citrom (ebbe kell méz ha higítod)

Mangó barack zeller

Körte répa

Szilva alma répa

Paradicsom narancs répa

Rengeteg variáció van, csak a saját fantáziád szab határt! :)

Tipp, csinálj egyszerre sokat, egy-két litert és fagyaszd le kis adagokban, mint amikor hozzátáplaláltál. Így mondjuk egy hónapban csak egyszer kell pepecselni, ráadásul még télre is elteheted.

2014. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!