Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártok neki ezzel? 6hos lánykám...

Ártok neki ezzel? 6hos lánykám, állandoan fesziti magát és állni akar. Áll a két combomon és közben vigyorog. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom mikor megfordítom a kádban,két lábon áll!5 hós.Amit maguktól csinálnak,az állítólag nem árt.Mindenesetre nem szabad sokáig csinálni,mert igenis korai.
2010. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem igen.
2010. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent amit magától csinál azt hagyni kell!!!
2010. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amit magától csinál, az nem baj

az én fiam is folyton feszítette magát ülésből állásba, aztán 7 hósan egyedül felállt bútor mellett, azóta is mindig áll, kapaszkodva lépeget oldalazva, ülni meg utál (9 hós)

2010. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha magától csinálja normális, csak oda kell figyelni, hogy a lakásban mik a veszélyes pontok és azokat elhárítani.
2010. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én lányom is 6 hós és állandóan állna söt ha fogom neki áll lépegetni is.1 métert simán elmegy ha olyan kedve van én meg szinte szaladok utánna.úgy kezdte h le akartmenni a földre szinte kiugrott a kezemböl és ott megállt és 1ik lábát elöre rakta én meg néztem mit akar szal nem én eröltetem neki.érdekes
2010. jan. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél évesen az én lányom is állásba nyomta magát, ha ölben volt. Ráadásul pl. mászni meg nem akart. 1-2 hét után meg már magától s megtanult felállni, na onnantól kezdve meg aztán tényleg semmi beleszólásom nem volt, hogy áll-e vagy sem. Nekem is pampogott a védőnő, hogy ne engedjem, de mégis mit csinálhattam volna, lekötözöm???? 7 hónaposan már lépdelt körbe a járókában.

Most már elmúlt 3 éves, tökéletes a mozgása, az esze is vág, mint a borotva, a finommotoros képességei is messze a korát meghazudtolóak. Mindezt nem azért írom, hogy kérkedjek, hanem hogy megnyugodj, nem lesz semmi baja a babádnak, egyszerűen vannak ilyen gyerekek, akik gyorsabban fejlődnek. A babák nem olvassák a "Nagykönyvet"

2010. jan. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megfogod a hóna alatt és nem engeded, hogy a teljes testsúlyát ő maga tartsa, nem lesz semmi baja!!Azok a babák, akiknek nem engedik, hogy érezzék, hogy van lábuk, sokkal később tanulnak meg felállni. Persze, tényleg ne maga tartsa magát! Az enyémek is csinálták ezt, már 4-5 hónaposan is,. A pici lányom 7 hónaposan maga állt fel a fotel mellett...
2010. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!