Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hónapos babám teljesen...

A 7 hónapos babám teljesen odavan a TV távirányítóért, szerintem azért mert fekete! Sok szép színes játékja van, de nem nagyon érdekli. Véletlenül fedezte fel, azóta állandóan arra hajt! Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Olyan szinten lázba hozza a távirányító, hogy ha meglátja akkor odakúszik érte! Megtesz akár 1 métert is! A játékai után nem nagyon kúszik.
2010. jan. 14. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

állítólag minden baba szereti a távirányítót.

az enyém még most is, de korábban szinte megőrült érte.

2010. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 hónapos kisfiam is imádja a távirányítót:-) Van 1 amit nem használunk már azt szoktam neki odaadni, lemostam, mert amit naponta használunk azért nagyon bacis lehet... és hát egyből a szájába teszi. Viszont azt vettem észre, hogy mióta lehet neki a távirányítóval játszani, azóta már nem érdekli annyira:-)
2010. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Enyém is,meg is enné ha lenne foga :) mindig tiszta nyáll a távirányító és a mobil is :)
2010. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az enyém már két éves, de még most is oda van érte :) Kicsi korában is nagyon izgatta a fantáziáját. Pedig nem is fekete, hanem szürke.
2010. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az enyém az erősítő gombjait nagyon szerette piszkálni, feljebb is tettük. na meg a távirányítóért élt halt.
2010. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! minden baba szereti a távirányítókat, telefont..hogy mi az oka, nem tudom. Annyi biztos, hogy sokkal jobban izgatja őket, mint bármilyen "csodajáték".
2010. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az én 8 hónapos babám is nagyon imádja, mi is adtunk neki egy olyat amit nem használunk már, lefertőtlenítettem és nagyon szereti amikor sír akkor is odaadom neki és általában megnyugszik :) ilyenek ezek a csöppségek :)
2010. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

örülj, hogy ilyen későn találta meg:DD

az enyém kb. 3 hónaposan fedezte fel, most 10 hónapos, még mindig imádja. és sajnos a telefonomat is, vigyázni kell rá, mert ha megtalálja, csak sírás árán lehet tőle elvenni... :D

2010. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Távirányító és telefon, szerintem azért, mert mi is sokat használjuk. A vicces, hogy adtunk neki egy régi mobilunkat, de az nem érdekli mégse, csak a mienk.

Csak óvatosan engedjétek neki, nehogy teleengedje nyállal :)

2010. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Telefon, távirányító az nálunk is nagy sláger. De csak az amit mi is használunk. Amint valamelyiket meglátja a kezembe, őrületes visításba kezd addig, amig oda nem adjuk neki:)

2010. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!