Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok szép fekete ruhát...

Hol tudok szép fekete ruhát venni?

Figyelt kérdés
koktélruci-szerű kellene,nem túl kihívó
2011. aug. 11. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sárkány centerben olyan gyönyörű ruhák vannak,mint 1 álom...és most ne a kínaira gondolj,mert ez nem az...és ha van elképzelésed megvarrják neked 1 héten belül...amit én kinéztem az 10 ezer de álomszép...sajna most nem tudtam megvenni,de remélem később is lesz...képet nem tudok linkelni,mert neten szerintem nincs fent róla
2011. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezek amúgy minőségi ruhák,üzletben is árulják őket :)
2011. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Boltban??? :)

Na jó. Hát nézz körül, most itt nem fogunk találni neked megfelelőt. Ki tudja neked mi jön be. Vedd nyakadba a várost, és nyomás. Legalább elfoglalod magad. :)

2011. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na pont arra nincs időm napi 10 óra munka mellett hogy fel alá rohangáljak Sárkányban hol?
2011. aug. 11. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de nincs komplett sárkány center térképem...leírom hogy néz ki a ruha amit kinéztem magamnak,ha azt meglátod,akkor ott nézz körül,mert ott tuti találsz szépet...

3 színű átmenetes,alja halvány rózsaszín,de van olyan is aminek bézs színű alul,pánt nélküli,térd felett van picivel az alja,derék résznél gyöngyös övszerű díszítés van,de nem simán egyenesen,hanem hullámosan,mintha meg lenne tekerve...

magyarok árulják...

kutatok közben a gugliban hátha rálelek egy képre :)

2011. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező,ha ma nem sürgős megvenned,akkor este küldök képet anyósom ruhájáról,ő is ott vette,csak fazonban más az előbb leírtnál...lefotózom és belinkelem neked,ha az jó...
2011. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi kérek képet,nem sürgős.Mellnél elég erős vagyok sajna, ezért szenvedek ennyire,a trendi tiniboltokban nem jó semmi, neninek meg nem akarok öltözni
2011. aug. 11. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen alkalomra lesz?csak a fekete jó?mert amit majd átküldök az eszméletlen szép
2011. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
feketét szertnék
2011. aug. 11. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
oké,akkor este belinkelem a képet,és az alapján tuti megtalálod
2011. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!