Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberben születő babának...

Szeptemberben születő babának milyen hazahozós ruhát készítenél oda?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeptember 5-re várjuk kislányunkat. A hazahozós csomagba 1 db hosszú ujjú bodyt, 1 pamut talpas nadrágot, 1 pamut hosszú ujjú pólót (szükség esetére ha hűvös lenne 1 kocsikabátot), 1 pamut kissapkát, textil pelust a hordozóban a baba feje alá + a biztonság kedvéért 1 vékonyabb/vastagabb takarót idő függvényében bár az is lehet, hogy olyan meleg lesz, hogy nem is lesz rá szükség.
2014. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Október elején született a fiam. Body, rugi, kis nadrág, kis kardigán, sapka volt rajta, plusz betakartuk. Kb. egy percet töltött a levegőn, mert közel parkoltak le autóval a szüleim. Nem kell túl aggódni. Nálunk a csecsemősnővérek segítenek eldönteni, hogy mennyi ruha kell rá az adott időben. Nálunk volt még egy kis kabát is, meg overál, de mondták, hogy felesleges, nem kell túlöltöztetni.
2014. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam szeptember végén született, szép napos idő volt, egy hosszú ujjú body volt rajta, és egy plüs kantáros lábas rugi, plusz plüss sapi a fején. És be volt bugyolálva egy vékonyka takaróba. Autóval vittük.

Én valami hasonlóval készülék, egy ilyen picit azért még fel kell öltöztetni, szóval a hosszú body és a rugi alap. Fölé még nyugodtan mehet egy vékonyabb-vastagabb kocsikabát, és rá egy takaró.

2014. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kisfiam szept. közepén született, amikor szülni mentem 32 C° volt, amikor hazajöttünk 12 C° és orkános szél, szóval mindenre fel kell készülni....

Szerintem pamut hosszú ujjú body és rugi + takaró (vékony/vastag), vékonyabb/vastagabb sapi tökéletesen elég. A kabátkát még nehéz föladni a kocsiban meg le kell venni, h be ne izzadjon... macerás.

Boldog babóvárást.

2014. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusi a kislányunk, de borús, hűvös időben hoztuk haza. Egy fehér hosszú ujjú body, egy kockás kötényruha, egy harisnya, két sapi volt rajta és nyakig betakartuk pléddel. :)
2014. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én október közepére várom a kislányunkat. Hosszú ujjú bodyt, hosszú ujjú rugit, sapit, takarót készítek be. Mellé rakok még egy kötött kis kardigánt ha nagyon rossz idő lenne. Polár takarót készítek, azzal ha nyakig betakarjuk nem lesz baja a parkolóig.

Többen írták a nacit, én 2-3 hetes kisfiamra sem adtam nadrágot, a köldök csonk miatt nagyon nem kényelmes nekik (tapasztalat).

2014. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!