Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes babátok hány óránkén...

1-2 hetes babátok hány óránként eszik és mennyit? Elsősorban a tápszeresek érdekelnek.

Figyelt kérdés
Inni adtok nekik?
2014. aug. 15. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 3 óránként evett, kb. 100 ml-t. Volt, hogy kevesebbet, volt hogy többet. Nem menetrend szerint etettem, hanem ahogy jelzett. Bár ő ekkor még anyatejes, plusz tápszeres volt. Vízzel kínáltam ekkor is, később is, de a hozzátáplálásig nem fogadta el, akkor sem, amikor már teljesen tápszeres volt.
2014. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1-2 hetesen 110 ml tápszert evett 3 óránként nappal, éjjel meg csak egyszer (20.00-7.00 ig egyszer evett éjfélkor, 4 hetesen már azt sem). Inni nem kapott, a férjem szerint totál felesleges lett volna (ő orvos), így nem adtunk neki.
2014. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam is mint az első akkor evett mikor igényelte 3-4 óránként... 90-110 között, mikor mennyit kért... inni próbáltam neki vizet adni mert nagyon meleg volt, de nem fogadta el így nem erőltettem... hisz a tápszer is folyadék.. :) (most 4 hónapos, most se iszik még... próbáltam teákat is adni neki de nem kéri... erőltetni nem fogom:) )
2014. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!