Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Nektek...

Kisbabás anyukák! Nektek mennyit segít apa a baba körül? Milyen a viszonyuk? Pozitív és negatív dolgok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az elejétől kezdve segít mindenben, amiben csak tud. Pelenkázik, etet, öltöztet és a fürdés nagy részét mindig ő csinálja. De imádja is, hisz így még közelebb kerül a kislányához. Imádják egymást, a férjem szó szerint szerelmes a lányába. A kislányunk öleli, puszilja és mondja is, hogy szeretem apát.
2013. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat!Ő fürdeti,éjszaka is felkel velem készíti tápszert míg én szoptatok és ha itthon van akkor nappal is.Ha úgy alakul tisztába teszi,öltözteti,böfizeti,megeteti,de ezeket én csinálom nyilván alapból,de vannak olyan helyzetek,amikor ő teszi meg. A nagyot is ő fürdeti,mindketten olvasunk neki esti mesét minden este,ő viszi nagyot oviba é péntekenként hozza is.Sétálni/játszóterezni együtt megyünk ha itthon van.Mindkettő gyerekkel jó a viszonya,mindkettőt szeretgeti,dédelgeti.Szerintem ő egy mintaapa és férj!
2013. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszi annak aki lepontozott. :-)
2013. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le...Egyébként az én férjem is rengeteget segít, etet, altat, sétáltat, fürdet, imádja a kisfiát. Örülök, hogy Nálatok is szépen működik minden :)
2013. nov. 18. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretgeti,és játszik vele, mivel csak hétvégén van itthon, és ilyenkor a nagyobbak lekötik az ideje nagy részét. Egyébként nagyon jó a kapcsolatuk, a kicsi mindig mosolygós, kalimpálós extázisba kerül, ha meglátja apát. Szóval úgy érzem nálunk is minden rendben annak ellenére, hogy én vagyok többet a gyerekekkel.
2013. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már nem annyira kisbaba, lassan 2 éves lesz. A férjem az elejétől kezdve kivette a részét mindenben, etet, pelenkáz, fürdet, sokszor ő kelt hozzá éjszaka, viszi sétálni, szabadidejében szinte mindig vele foglalkozik.

Én nem szeretem azt a kifejezést, hogy "segít". Segít a nagymama, vagy a barátnő, akit megkérünk rá, de a gyerek apja ugyanúgy a gyerek szülője, mint az anyja, jó esetben mindketten akarták a gyereket, így a gyerek gondozása a szülő részéről nem segítség, hanem alap dolog.

2013. nov. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!