Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baratnom bolti kajaval eteti...

Baratnom bolti kajaval eteti a gyereket? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Meg csak 8 honapos, 4 honapja hozzataplalja uveges bebietelekkel a tapszer melle, de most elkezdte neki adni felesben a bolti, felnott kajakat, mint pl. Parmalat ivojoghurt, milli kremturo, vagy etterembol a krumplipuret, rendes, egesz adagos kajakent, nem kostolonak.Nem korai meg?
2014. aug. 15. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

8 hónaposan lehet adni a tejtermékeket.

Burgonyapüret is ehet, sőt, már szinte mindent!

2014. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tényleg lazább az "átlagnál", de ha nem a "normál", csecsemőknek való ételeket váltotta ki teljesen ezekkel, akkor szerintem sem gond. Amiket írtál (tejtermékek, krumplipüré), ezeket eheti egy 8 hónapos már.
2014. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy ehet tejtermeket, csak nem maga csinalja meg a kremturot sem, hanem sima boltit vesz.
2014. aug. 15. 13:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha o nem foz es nem is fog ehhez szokik a gyerek de semmi olyat nem irtal ami kivetni valo lett volna. En nem talalok benne hibat. Az mas dolog h en nem csak boltival tomnem, en magam csinaltam meg ezeket itthon. De nem vagyunk egyformak. A gxereknek meg baja nem lesz tole.
2014. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Szólj neki, hogy olvassa el a krémtúró címkéjét...
2014. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Az anyukák 95%-a bolti tejtermékeket ad a gyermekének!

Én se adtam egyik gyermekemnél sem házi krémtúrót, vagy natúr joghurtot...

Danone krémtúró, Meggyes, epres, barackos joghurt... Tejszelet, túrórudi.

Heti 1x sütök tortát, akkor van 2-3 napig házi süti, utánna azt is veszem!

Sőt, a fagyit is boltban veszem!

2014. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

De sok ideje van valakinek. Neked nem mindegy, hogy mivel eteti? Ezt birom, hogy mindenki a masikat kritzalja, kozben meg a sajat haza tajan kellene sepregetnie!


Amugy nem, egyaltalan nem jo ez igy. A kr.pureben pl. tej is van, ami 1 eves kor utan jon. De akkor sem a te ugyed ;)

2014. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi baja nem lesz.
2014. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

semmi baja nem lesz. Én is simán adtam a boltit, mondjuk van amiben kevesebb a mű cucc, arra mondjuk figyeltem, a milli mia tele van mű vacakkal, de volt egy másik ami hasonló és talán egy féle mű volt benne és olcsóbb is volt.

Nyugodtan adhatja az éttermi krumplipürét, miért ne?

Nyugi te sem fogod csak és kizárólag bio kertben termelt dologgal etetni a gyerekedet, pláne ha lakótelepen élsz.

2014. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
én biztos nem adnám neki ezeket a mű vackokat.
2014. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!