Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom gyereket akart a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom gyereket akart a tudtom nélkul. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Egyutt lakunk szuleimnel . Dolgozni nemdolgozik, én igen. Nemtudnank eltartani egy gyereket a szuleim segitsege nelkul ,nemakarom a nyakukra hozni babat...

nemis ez a lényeg...

a tudtom nelkul hagyta abba az anti bebi szedését...10honapig nemszedte a tablettáját amikor vegul bevalotta. a heten valotta be,nagyon csunyan osszevesztunk ,bizalom 0...

mit tennetek a helyembe. normalis az ilyen viselkedes ? ti is csinaltatok mar ilyet lanyok ? fiuk tortent veletek ilyen ?

ja es regota egyutt vagyunk, 7eve, mindkettem 22evesek


2013. márc. 6. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Én nem hiszem, hogy tudnék benne bízni ezek után. :(

1. Nálad laktok, a TE szüleidnél

2. El kell őt tartani

3. Átvert


Nagyon elgondolkodnék ezen a kapcsolaton a helyedben. :(((

Nem lett terhes?


(És mindezt nőként mondtam amúgy...)

2013. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
te jó ég, remélem, nem lett terhes. Húzzál gumit. Ez azért nagyon durva, átvágott lényegében hónapokig!!!! 22 évesen talán még nem kellene gyerek, ha nem dolgozott, mert csak gyest fog kapni.
2013. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

Bocs, de ezen miért csodálkozol??


Ez már "ezer éve" szerepel,

a nőknek íródott "hogyan csináltassuk fel magunkat, hogy azután eltartsanak" c. kézikönyvben.


A következő válaszok javasoltak ilyenkor, ha kiakad a férj:


1. Elfelejtettem bevenni.

2. Nem hatott a gyógyszer.

3. Miért nem védekeztél te.

2013. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Én leülnék vele, és elmondanám, hogy a bizalmamat eljátszotta azzal hogy bele akar olyan dologba kényszeríteni aminek még nem jött el az ideje.

Elmondanám azt is hogy a gyerek felneveléséhez 2 ember kell. Te nem vagy hajlandó a szüleid nyakára gyereket nemzeni. Mondjuk nálam ez már szakító ok lenne, mert a bizalomnak lőttek, és ezek után nem mernék még gumival sem lefeküdni vele..

2013. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

úúúú.... Korán összejöttetek.

22 éves lánynak és fiúnak nem kell még gyerek. Ez nem kétséges. A bizalom?... Hét megértem, ha nem bízol benne többé, mert gyakorlatilag hátbaszúrt. Ha terhes lett volna, akkor egy olyan nagy felelősséget akaszt mindkettőtök nyakába, amit nincs joga egyedül elhatározni!


Ezek után, hogy fogsz megbízni valaha is benne?

Egyébként tuti nem terhes? Lehet el kéne vinni nőgyógyászhoz! A teszt sem mindíg pontos.

2013. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
22 éves vagyok és sosem tennék ilyet. Még is mit gondol egy ilyen nő? Fú de boldog lesz a párja, ha megtudja, hogy hónapok óta hazudik, titkolózik és juhhúú még jön a baba is, akit a másik még abszolút nem szeretett volna. Aljas dolog szerintem. Ha valaki erre képes, nem érdemli meg a második esélyt. Ember életekkel játszik, ráadásul nem csak a sajátjával és a baba életével, hanem a tiéddel, a családotok életével is.
2013. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Ezek után rúgd ki. Nőként mondom ezt, én is akartam gyereket, a volt párom nem, felcsináltathattam volna magam, de inkább kerestem olyat, akivel közösek voltak a céljaink.


Ez túl nagy horderejű kérdés ahhoz, hogy csak az egyik fél döntsön ebben. Én a helyedben összepakolnám a cuccait és már este mehet amerre lát.

2013. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Ezekután nehéz lesz megbiznod benne, de viszont miért nem dolgozik, tanul még?Akkor hogyan szeretne babát, viszont 7 év az nem kevés idõ, hogy együtt vagytok. Lehet, hogy attól fél, hogy elhagyod és talán a baba mellette tarthat.
2013. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Undorítónak tartom az ilyen húzást. Nem csak veled szemben szemétség, de a gyerekkel szemben is az lenne. Én ezek után nagyon erősen elgondolkodnék, hogy van-e értelme így ennek a kapcsolatnak? Szerintem ne haragudj, de nem sok, ez a csaj teljesen hülyének néz és nagyon önző. Én sosem tennék ilyet. 21L
2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem csináltam még és soha nem is tervezek ilyet. Nekem van annyi eszem, hogy ha nem tudjuk vállalni az anyagiak miatt, akkor teszek valamit, hogy ne így legyen. Mondjuk először dolgoznék, ha nem is saját ház, de legalább albérlet és félretett pénz. Nem lennék képes ilyet tenni olyannal, aki szeretek. Teljesen megértem, hogy a bizalom teljesen elveszett. Amíg nem akarsz gyereket, addig mindig húzz gumit, ha eddig még nem jött össze a baba. Ha már megfogant, akkor sajnos bonyolultabb a dolog.
2013. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!