Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1ik baratnom terhes lett, meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1ik baratnom terhes lett, meg csak 1hetet kesik a menzesze. Nem szeretne gyereket. Es mindent megtesz, hogy elveteljen, forro vizben furdes stb. hasznal ez? Van erre vmi praktika en ot elitelem, nekem van 1gyonyoru kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Régi klasszikus a rázós hosszú vonatút...
2010. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
védekeztek?
2010. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vedekeztek.felelotlen volt.az abortusz meg veszelyes
2010. okt. 30. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a házi abortusz szerinted nem veszélyes te istenbarma?
2010. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát tényleg felelőtlen

Egyet hallottam, hogy a rozmaringból készült ételeket a koraterhes kismamák kerüljék, mert vetélést okozhat.

Én megpróbáltam a menses előrehozására, de nem hatott meg....


Egyébként ne házi szerekkel kísérletezgessen, mert nagyobb bajt okozhat mint az abortusz, amit a doki végez, és mindenképp dokinál köt ki


Előre kell gondolkodni

2010. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hogyne használna!

lesz egy beteg gyermeke, mert nem fog elvetélni ezektől.

Ha szexelni elég idős, akkor vállalja az öröm adta számára kellemetlen következményeket és menjen orvoshoz!

2010. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!