Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek önzőség, ha azt...

Szerintetek önzőség, ha azt az időt, amíg a gyerekem alszik (1x/nap), csak magamra fordítom?

Figyelt kérdés

Pihenek, netezek, olvasok, filmezek, szőrtelenítés, hajmosás, stb....

Kedves anyósom ezzel piszkál már egy ideje, hogy ekkor tegyek- vegyek, ne a gyerektől vegyem el a hasznos időt. Másnál ez hogy van?

Úgy érzem nekem szükségem van erre az időre, hogy kikapcsoljak az anyaság funkcióból.


2014. aug. 15. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ne törődj anyósoddal. Minden anyuka, aki nem mártír, magával törődik, ha van rá ideje.
2014. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem önzőség. Egy anyának is szüksége van szabadidőre!
2014. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Hat nem önzőség. :) nyugodtan csináld azt ami kikapcsol! Kell ennyi szabadság neked. Nyugi ne foglalkozz vele :D

Nekem most 10 hós a babàm . Amikor alszik akkor fürdés , netezés, haj mosás, hajFESTÉS :D mert fodrász fa nincs idom magamnak festem :) tv zek ilyenek. De van amikor akkor végzem a házi munkát .. Ez nagyon változó :)

2014. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Pont úgy csinálom, ahogy te. Mondjuk az én fiam már csanás, én pedig kezdek tanulni a szakvizsgáimra, de amíg itthon volt, addig én délelőtt megcsináltam az aznapi házimunkát, ő játszott, nézte mit csinálok, vagy akár segített is. Utána mentünk le motorozni, ebéd és alvás. Én ilyenkor neteztem, tévéztem, olvastam illetve a vasalást csináltam ilyenkor, mert az egy 2 éves mellett veszélyes. A gyerekeknek is jót tesz, ha önállóan is el tudják magukat foglalni, nem kell álló nap szórakoztatni őket és az anyák sem gépek, hogy csak az anyai teendőkből és a házimunkából álljon minden napjuk. Szerintem.
2014. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Miért az anyósodnak kellene megmondania, hogy te mit csinálj amíg a gyerek alszik? Semmi köze hozzá! Gondolom a fontos dolgokat úgyis elintézed amikor lehet. A fennmaradó időt fordítsd arra, amire jól esik.
2014. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt nem értem, hogy miért kötöd anyósod orrára, hogy mit csinálsz, amíg a gyerek alszik.

Ha meg együtt laktok, akkor gyorsan költözzetek máshová, ez mindenki érdeke...

2014. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem kötöm az orrára, de volt, hogy pont akkor jött, amikor aludt a gyerek, rajtam meg egy pakolás, a tv előtt :)
2014. aug. 15. 14:21
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
nem önzőség, én is ezt csinálom, nekem kettő gyerekem van. délelőtt meg mielőtt kimegyünk takarítok mosok vagy főzök.Igen,az ő játék idejükben.És mi ennek az eredménye???hogy megtanultak egyedül ill.együtt játszani....
2014. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

nekem egy 4 és 1,5 éves gyerekem van.Egyszerűen szükségem van arra az 1-1.5 órácska nyugira mikor alszanak(a kicsi többet alszik a nagynak már elég sokszor 1 óra alvás)egész nap pörgök:főzés,mosás,játszóterezés,fűnyírás,tyúkok eteteése stb)Urambocsá abban az egy órában had szusszanjak már én is egy kicsit,ilyenkor netezek,olvasok,tv-zek de van hogy csak bambulok ki a fejemből olyan szinten leszívja délelőtt a 2 gyerkőc az agyamat!Egyébként van olyan is kb havi 1x hogy én is bealszok velük!

Senkinek semmi köze ehhez!

2014. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Jah igen olyan nekem is van hogy elalszok a babómmal :D

Le ne szidjon senki :D

2014. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!