Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tanuló asztalkát vagy...

Milyen tanuló asztalkát vagy esetleg más jó játékot ajánlotok egy 8 hónapos kisfiúnak? A kacagj és fejlődj fisher price-ról szeretnék még véleméyeket! Kösziiiiiiii

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a fisher price asztalka van és imádja. 13hónapos, és még most is érdekli. Fiaher price járássegítője is van/volt, de azt sosem rendeltetésszerűen használta :) vagyis nem tologatta, de nagyon szereti rajta a játékokat, formabedobót. Szintén fisher price sütifaló bödön is nagyon jó, bár 6hósan kapta, most kezdi értékelni.

Kerti játékok közül ilyen 9hósan kapott kisházat, akkor már kapaszkodva mászkált. Ki sem lehetett szedni belőle.

2014. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerény véleményem szerint nem fontos FP egy noname is megteszi(legalábbis nekem mindkét gyerkőc imádta a sima mezeit)

pl:

[link]

2014. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

ja még most látom kértél más játék ajánlást ami jó lehet ekkoa gyerkőcnek!

Nekem mindkét fiam imádta ezt is ez mellett kapaszkodva álltak fel először:

[link]

2014. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!