Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek az Endre név?

Hogy tetszik nektek az Endre név?

Figyelt kérdés
Adnátok a fiatoknak? Nekünk nagyon tetszik, de eddig mindenkitől csak fújjogást kaptunk, hogy mennyire béna.
2014. aug. 15. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik.
2014. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik :)
2014. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szerelmem volt Endre, így elfogult vagyok, de szép, férfias, viselhető név.
2014. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem béna. Mondjuk nekem az András változat jobban bejön, de hát ez egyéni.

Ha passzol a vezetéknévhez akkor miért ne?

2014. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Andor?
2014. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem cseng össze a vezetéknév végével, akkor jó. Nálunk pl. "cs"-re végződik, így a csEndre elég kínos lenne, nem jöhetett szóba. :)
2014. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na ezt hogy utálom! Megkérdezik Tőletek,h mi lesz a pici neve, erre kommentálják az ismerősök?? Gondolom, nem a véleményüket kértétek... Na mindegy, csak sztem ez taplóság. A gyerek neve a szülőkre tartozik. Én akkor is azt mondom,h szép név, ha nem tetszik annyira. Beleszólásom nincs, megbántani meg nem szeretném őket. Szóval ne foglalkozzatok az ilyen véleményekkel, mert nem kell nektek olyan nevet keresgélnetek, ami minden ismerősnek elnyeri a tetszését! És hogy a kérdésre válaszoljak, sztem nagyon jó név az Endre: ismert, de nem gyakori, csúfolni nem nagyon lehet. A fiamnak csak azért nem adnám/adtam, mert nekem más nevek jobban tetszenek. De ha mondjuk a férjem vmilyen oknál fogva ragaszkodna ahhoz,h a következő fiú neve Endre legyen, benne lennék.
2014. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2014. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha az tetszik, akkor nyugodtan add neki :) Még nincs 1 db Endre ismerősöm se :D Nincs vele semmi bajom. (pedig tudtommal nem olyan hú de ritka név...hmmm...na mindegy :D )

Nem mondom, hogy tetszik, de azt sem hogy szép. Nekem olyan semleges.

-Bár egy kicsit nekem furábban hangzik gyereknél :D nem tudom miért. Endréről nekem egy komolyabb felnőtt ember jut eszembe :DDD De hát nekik is meg kell nőni :D

Az utóbbi az egyéni gondolat, szerintem azzal nem ért egyet velem senki :D

Inkább tényleg a vezetéknév-keresztnév kapcsolatra figyelj. Ejtsd ki többször :)

2014. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik.

A férjem nagybátyát így hívják és a kedvenc költőmet is:)

Én adnám, de a férjem inkább az Andor felé hajlik.

2014. aug. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!