Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az Endre név?

Tetszik nektek az Endre név?

Figyelt kérdés
Tudom mostanság nem divatos és ritka is, de annyit gondolkodok fiú neveken, nem sok van ami tetszik. Ami tetszik az meg tömegnév, vagy nem menne a vezetéknévhez. Becézve Endi?
2013. szept. 27. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Endi még elmegy de az Endre... Én tuti nem adnám.
2013. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2013. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Negatív.
2013. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem tetszik. Korrekt, standard magyar név, nem kell betűzni, és magyarázni. Szeretem az ilyen neveket.
2013. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 zabmester ***** válasza:

Egy nagyon jó barátomat hívják így. Szerintem szép név, és nem is túl gyakori manapság, mégis nem az a "csudabogár" név :)

Mondjuk én pont emiatt a jó barátom miatt nem adnám, mert egy elég problémás személyiség, én meg ilyen téren kicsit babonás vagyok. De maga a név tetszik. Egyszer egy boltban találkoztam egy családdal, ahol az akkor 1-2 év körüli kisfiú volt Endre (hallottam, hogy így szólítják), és nagyon elcsodálkoztam, hogy manapság még van, aki ezt a nevet választja, de akkor is nagyon tetszett.

2013. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tegnap a tv-be hallottam, asszem az éjjel-nappal Bp-be hívtak így valakit. Azóta egyre jobban tetszik. Eddig eszembe sem jutott, pedig annyit gondolkozok a neveken.

Pedig Ady-t is így hívták. :-)

2013. szept. 27. 09:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Sosem jutott volna eszembe, hogy ezt a nevet adjam a gyermekemnek, pedig nem is rossz!:)Pláne becézve aranyos.:)
2013. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2013. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok, mint Te. :) Egyszerűen nem találunk fiúnevet, mert gyorsan repülnek a hetek.


Egyébként nem rossz, két Endrét ismerek, az egyik egy jópofa meleg srác, a másik pedig menő üzletember, úgyhogy csak jó társítások jutnak eszembe. Ja, és mindkettőjüket Bandinak becézik.

2013. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem "mert gyorsan repülnek a hetek", hanem "pedig gyorsan repülnek a hetek". :)
2013. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!