Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Nyugtatót" keresek a babámnak...

"Nyugtatót" keresek a babámnak, mit tudnék bevetni?

Figyelt kérdés
7 hetes babám nehezen alszik el éjjel. Próbáltam homeopátiás kamilla-bogyókat, meg se kottyan neki. A Rooibos teát nagyon dicsérik, de nekem keserű, és így a babának sem merem adni (cukrozás kizárva). Légyszi olyan dolgokat írjatok, ami vagy tea, vagy homeopátiás dolog, esetleg gyógynövényből készült "valami". Köszi.
2010. jan. 14. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Viburcol kúp?Van "nyugtató" hatása is.Mi hasfájás miatt adjuk szükség esetén.De homeós,lehet folyamatosan is adni.
2010. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem még nagyon pici, ilyen korban ez normálisnak mondható, nem állt be az éjjel-nappal ritmus. Próbáld ringatni, vagy cicin elaltatni(ha az üresebbikre teszed, nem fogja túlenni magát), egyébként meg várj türelemmel, nem fog ez "így maradni". Ha első babád, próbálj napközben ledőlni, pihenni, még ha aludni nem is tudsz ilyenkor, a fekvés is számít.

Én semmiképp nem adnék "mesterséges szereket" egy ekkora babának.

2010. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Először is azt lenne jó tudni, hogy miért alszik el nehezen. Ha esetleg hasfájós akkor az espumisan csepp, vagy a infacol is segíthet. Az infacol az teljesen ártalmatlan, mert semmi nem szívódik fel a szervezetébe. És hát még sok mindent lehet nézni pl.: szoba hőmérséklete, éhes, szomjas, zavarják a zajok, vagy el van dugulva az orra a száraz levegőtől.

Nekem hasfájós volt a picim. Így este 6-től éjjel 2-ig sírt egyfolytában.

2010. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Papaverin-receptre
2010. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

viburcol

kérdezd meg az orvost, hogy kaphat-e germicid c-t

2010. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan lehurrognak emiatt, de én semmit nem adnék neki. Az én babám már a kórházban sem aludt. Két hetünkbe telt, mire visszafordítottuk a nappal-éjszakát. Utána már csak az volt a gond, hogy éjjel kettőig csak sírt, velem együtt. Csak az apjánál nyugodott meg, a számtógép zúgására. Én totál ki voltam ebben az időben még borulva: hormonok, állandó idegeskedés, kényszer, hogy helytálljak, mint anya, feleség stb. Hetek teltek el, míg helyreráztam magamat és összeszokjunk a babámmal. Ezek után valahogy elfújták az álmatlan éjszakákat.
2010. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki cumit. Az a leghatásosabb vagy cicin altasd el. Én nem adnék neki semmilyen bogyót, kúpot, teát, még nagyon kicsi ehhez. Az én babám is másfél 2 óránként fent volt, az első hónap nehezen ment, de utána megszoktuk egymást, és ő is megszokta az új helyét. Türelem!!!
2010. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Miért akarsz neki mindenképpen valamit adni?Nagyon pici még,normális,hogy rosszul alszik.Az én babám már 15 hónapos,de még mindig sokat kel éjjel,cicizik,de soha nem adnék neki "nyugtatókat",homeopátiásat sem.
2010. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Már bocs, de szerintem neked kéne hozzá nyugtató. Soha nem adnék ilyesmiket a babámnak, FŐLEG nem olyan picinek! Másnak sikerül megnyugtatni, elaltatni neked nem? Miért kell egyből ezekhez nyúlni? Kezdetben nekem sem aludt éjszakánként, de magamhoz vettem, volt hogy sétáltam vele, és kész. Nem bántani akarlak, csak nem értem hogy ez miért természetes.
2010. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bunkó leszek,de igazam van.Ha most elkezded gyógyszerezni,mert nehezebben alszik el,mit csinálsz ha majd kiabálni,hisztizni,sikongatni,nyűgösködni fog?Íratsz neki xanaxot?
2010. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!