Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes tehes vagyok, a...

5 hetes tehes vagyok, a terhességem legelején beszedtem néhány szem nyugtatót. Most aggódom, nehogy valamilyen baja legyen tőle a babámnak. Van okom az aggodalomra? Azóta nagyon vigyázok, nemhogy gyógyszert, még egészségtelent sem eszem.

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén,már beszedted a nyugatót,tehát ha betegre aggódod magad,akkor sem lesz másként.Amúgy valószínűleg nem lett semmi baja a babának.Ha egy gyerek meg akar születni meg is fog.A fontos,hogy most hogy már tudod,ne árts neki.
2008. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el erősebbek a babák annál, hogy ilyen nagyon könnyen ártani lehessen nekik. Az a lényeg, hogy vigyázol rá.
2008. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne vicceljélj már,ilyesmivel nem lehet ártani!Nem eszel egészségtelent?Na ezt azért sajnos kétlem,mert a zöldségek és gyümölcsök tele vannak vegyszerekkel,az ételek pedig adalékanyagokkal.De a babáknak szerencsére még ez sem szokott ártani,nemhogy pár szem nyugtató!
2008. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem vírusfertőzéssel kezeltek amikor még nem is lehetett tudni, hogy terhes vagyok, szedtem lázcsillapítót, hányásra, hasmenésre való gyógyszert. Én is aggódtam aztán emiatt, de a dokim azzal nyugtatott, hogy ilyen korai időszakban még nincs méhlepény, köldökzsinór, vagyis a táplálék nem jut úgy a babához, mint később. Úgyhogy én is azt mondom, ne aggódj, biztos nem lett baja a babócának!
2008. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. az első 2 hétben nincs biokémiai kapcsolat a magzat és az anya között,úgyhogy a gyógyszer biztosan nem ártott!
2008. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást!
2008. márc. 20. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz semmi baj.Én ismerek olyat aki egész terhessége alatt szedte és 3 hete egészséges babát szült.
2008. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!