Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól "illikk" a babáknak...

Mikortól "illikk" a babáknak átaludni az éjszakát? Ill. mikortól nem szükséges ennie éjszaka?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy minden baba más,de mégis mikor lehet kezdeni a praktikákkal próbálkozást az ügy érdekében?
2008. aug. 6. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom a 4. naptól átalussza az éjszakát. Este 11-től reggeli 6-ig. mindig is nagy alvásígényű volt.

A védőnpő azt mondta, ez így nem jó. keltsem fel éjjel és etessem, mert 3-óránként ennie kell. Megtettem. Az eredmény egy nyűgős, sírós, cseppet sem sírós csecsemő, aki minden volt, csak éhes nem.

Többet nem keltettem fel.

Az öcsém kisfia már ötéves lesz és még mindig nem alussza át az éjsazkát. Fel kel inni, pisilni, stb.

2008. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, összevissza irtam, bocsánat. Szóval a lánykámat felkeltettem és mindent csinált, csak nem evett. Visszaaludni sem bírt sokáig.

Persze, mi a testvéremmel a két véglet vagyunk.

2008. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos figyelembe venni hogy melyik baba mikor alszik el. Az előttem szóló babája is 7 órát alszik az enyém is csak 8-kor már alszik és 3-kor kel fel, majd alszik 7-ig. Igy nem alussza végig az éjszakát, de ha később altatnám el akkor valószinüleg csak reggel kelne fel.
2008. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 14 hetes és négy hetes koráig 1x kelt fel enni, azóta pedig egyszer sem. este tíztől reggel hatig laszik mint a tej, de ez szerintem egyénfüggő.
2008. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hónapos koráig evett éjszaka,de utánna is rossz alvó volt sokáig.Olyan még nem volt hogy egy mukkanás nélkül végigaludta volna az éjszakát.Minden gyerek más
2008. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!