Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes-e, hogy éjszaka, ha...

Veszélyes-e, hogy éjszaka, ha éhes vagyok nem eszem, csak reggel? A baba képes magának a szükséges tápanyagot elvenni?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok, és egyfolytában éhes. eddig 2 kg-ot híztam, mert eszem rendesen, de minden nap megyek wc-re is, és olyan, mintha minden csak átfolyna rajtam. A magzat képes elvonni tőlem, ami neki kell, ettől függetlenül? Aggódom..
2011. febr. 18. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj, én is így csináltam,éjjel folyton éhes voltam, de csak reggel ettem, éjjel nem (meg persze napi össz 5* keveset) most 38+4hetes vagyok, eddig 11kg-ot híztam, és nagy kisfiam lesz az ultrahang alapján :-D

Ami neki kell, azt elveszi tőled.


Jó egészséget

2011. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na ne, hogy ez komoly kérdés!

HOgy lenne már baja? :)

2011. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem eszek már éjszaka, sőt igazából 4-5 után már csak gyümölcsöt. Ha 10-ig nem fekszem le, akkor már akkor is nagyon éhes vagyok amikor ágyba kerülök. De mivel tudom, hogy egészségesen, változatosan,normálisan étkeztem reggel, tízóraira, délben, uzsonnára, és vacsorára, így kizártnak tartom, hogy ebből baj legyen.
2011. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Baj nem lesz, de én bizony eszem,ha éhes vagyok. Szerencsére most még nem volt példa éjszakai evésre, de az előző terhességemnél igen. Nem sokszor, de előfordult. Én úgy vagyok vele,hogy legalább ilyenkor nem sanyargatom magam. És ha + 2 kg-al több leszek, akkor mi van?
2011. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajna terhességi diabéteszem lett, pedig elég vékony vagyok, és nem is híztam sokat a terhesség alatt (10 kg a 40. hétig).. Szóval diétáznom kellett a 25. héttől, és minden este éhesen mentem aludni :-( Meg volt adva mikor mennyi szénhidrátot és kalóriát ehetek a nap folyamán, hát az esti nem volt nagy durranás. Jó apróra vágtam a kaját, hogy sokáig tartson, de reggel korán keltem, hogy mihamarabb ehessek :-) A kisfiam tökéletesen egészségesen, 3200 g-mal és 51 cm-vel született :-)))Minden jót és boldog babavárást!
2011. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat. sokkal jobb így, hogy tudom, hogy másnak is van így, és hogy akkor is egészségesen fejlődött a magzat. mindenkinek boldog babavárást és egészséges kisbabát.
2011. febr. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!