Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemceruzát mivel lehet...

Szemceruzát mivel lehet eltávolítani a bőréről?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos lányomat véletlenül összekentem szemceruzával. Mivel tudom leszedni a bőréről, ami nem árt neki?
2014. aug. 16. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: szappannal és vízzel. :)
2014. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

:D Miért nem törlöd le simán? Akár vizes ruhával, pzs-vel, vattával, esetleg smink lemosóval vagy popsitörlővel...

Van hogy kiül a szemem alá a smink és popsitörlővel szedem le, tök jól leszedi.

2014. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg, a popsitörlő is jó megoldás, hacsak nem az egész baba lett szemfestékes. ;)
2014. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Popsitörlővel, szappannal, vízzel.
2014. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

A saját bőrödről mivel távolítod el?:D Ő is ember, mint te, csak kicsiben. Várj, elmagyarázom!


van a tyúk, annak van a kicsinye, a csibe. Na, a csibe és a tyúk is baromfi, csak az egyik a fiatal változata a másiknak. Megvan eddig? Akkor folytatom: a felnőtt embereknek a gyerek a fiatal változata, szóval a gyerek is ember, csak piciben.:)

2014. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Amíg a kérdést kiírtad, addig vízzel simán lemoshattad volna! Még a vízálló is lejön vízzel a bőrröl.
2014. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor vízzel megpróbálom. Nem, nem az egész baba lett olyan :) Kupak nélkül volt a kezemben, amikor felemeltem és véletlenül összemaszatoltam az oldalát, mellkasát.


#5: azért nem így van. Festem a hajamat, mégse mennék rá a baba fejére hajfestékkel, szerintem csúnya bőrirritáció lenne a vége.

A "felnőttkori bőr" 8-9 éves korban alakul ki, addig vékonyabb és könnyebben átjut rajta minden.

2014. aug. 16. 16:10
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem sósavat, meg domestost írtak a valaszolók, hane azt, amivel normál esetben is tisztítod a bőrét. Popsitörlő, szappan, víz. De babaolajjal is lejön, ha vízálló.

Ne legyél ennyire paramami.

2014. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
kérdező, az istenért, szerinted nem lehet a gyerekhez vízzel hozzáérni? te mindig sminklemosó tonikkal mész neki az arcodnak? mindig? és ha nem, belehaltál? vedd elő a domestost, és...ne idd meg, inkább öntsd a vécébe:D
2014. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne cikizzétek. Félti, óvja, nem akar bajt. Persze ez egy nagyon ártatlan eset egy gyerekkel, lesz még cifrább is nyilván, de inkább féltse, minthogy verje. Ez így van rendjén. 1-es, 3-as voltam.
2014. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!