Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres baba hasmenését mi...

Tápszeres baba hasmenését mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2hónapos a kisfiam és éjjel hasmenése volt,híg és sárga.Reggel ugyanúgy evett mint szokott de megint hasmenése volt,igaz nem olyan híg már mint amilyen előtte.

Mikor van baj,mit tehetek és mikor kell orvoshoz menni?


2014. aug. 17. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogzik, hiába csak később bújnak ki a fogacskák, már mozgolódnak szép lassacskán. Ez még sokszor elő fog fordulni, szokj hozzá :)
2014. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Én is erre gondoltam mert az öklét is tömi ezerrel de gondoltam még korai.Remélem akkor semmi komolyabb!
2014. aug. 17. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig friss tápszert kap, és rendesen el vannak mosva az üvegei, ki is van sterilizálva akkor, lehetséges a fogzástól is, bár ez még nagyon korai lenne, én úgy tudom akkor jár már csak hasmenésessel, mielőtt kibújna. Saját tapasztalatom is ez.
2014. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!