Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok....

17 hetes kismama vagyok. Megfázás, torokfájás, hőemelkedés ellen mit vehetek be? Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Algopirynt és homeopátiás szereket lehet használni de szerintem azt is csak módjával!

2008. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Algopyrint NEEE!!! Én háromszor is megvoltam fázva a 20hétig, csak panadolt, ill. homeopátiás szereket szedtem. Ja meg antibiotikumot, amit engedélyezett a nődokim.
2008. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Én is ezekkel küzdök plusz még allergiás is vagyok.Hőemelkedésre c vitamin,panadol,torokfájásra homeopátiás tabletta.Ha magasabbra szökne a lázad,akkor borogasd be magad vizes ruhával és hütöfürdöt vegyél.Nekem ezt javasolták a patikában.Ha nem muszály ne szedj semilyen gyógyszert,én sem szedtem be az antibiotikumot ,amit irtak.
2008. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ne aggódj, nem lesz baj! Hőemelkedésre nem kell bevenni semmit, max occilococcinum-ot! Ez jó a megfázásra is-homeopátiás szer! Torokfájásra próbáld ki a langyos, sós vizes gargalizálást!Nekem bevált! Ha mindez nem jó, akkor vegyél bioparoxot! Azt lehet, a patiban is adják kismamáknak!

Jobbulást neked!

2008. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a homogene 9-azt hiszem ez az, azut szedheted a torkodra-az is homeopátiás
2008. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mielőtt valaki véletlenül rátalálna erre az oldalra és készpénznek venné az eddigi válaszok helyességét, egynémely válasszal kapcsolatban pontosan fordított a helyzet: ha már muszáj, akkor Algopiryn, a Panadolt SEMMIKÉPPEN SE, az ugyanis paracetamol hatóanyagú, ami terhesség esetén kifejezetten ellenjavallt!!!
2010. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!