Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hasról hátra fordult...

Kisfiam hasról hátra fordult először! Vissza még nem tudott. Nem fordítva szokott lenni?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem először hátról hasra szoktak. De a fiam, jövő héten lesz 3 hónapos, és most először, hasról hátra fordult. Hogy lehet ez? Másnap is volt ilyen, hogy ez jött először?
2014. aug. 20. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
*másnak
2014. aug. 20. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is 2hónapos3hetes volt mikor ezt csinálta, 4hónaposan hátról hasra ügyesen forog, de érdekes vissza most meg nem tud...
2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a lanyom ennyi idosen ugyanezt csinalta. De hidd el ez meg nem tudatos fordulas. Csak veletlen h sikerul. Aztan 4 honaposan fordult hasra de vissza tudatosan mar 6 honapos is elmult. Ezt vedono es gyerekorvos is mondta h ez meg veletlen. :-)
2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatra szoktak fordulni elobb mert az konnyebb mikor ki tudja mar nyomni ket kezzel magat, konnyebben billen valamelyik iranyba. Az en babam nem volt 2 hos mikor hatra fordult es 3 hosan vissza. Tudatos volt mindketto mert utana se hagyta abba.
2014. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hetesen hasról hátra, 16 hetesen pedig hátról hasra fordult. most már mindig fordítva találom a kiságyban, mint ahogy letettem.
2014. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát, nem véletlen volt, azóta már 3szor megfordult. de sosem láttam magát a forgást, csak a kiságyban egyszer csak háton találom (pedig hason teszem le) . bezzeg amikor figyelem nem csinálja :(
2014. aug. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!