Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordult át babátok...

Mikor fordult át babátok először és hogy? Hasról hátra vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Az én babám 4,5 hónaposan fordult először meg. Addig csak oldalra fordult. Jobbra fordult, hátról hasra, és azóta is csak ezt csinálja. Másik irányba csak segítséggel megy, vissza meg nem akar fordulni. Ez baj?? Most lesz 5 hónapos...

2013. márc. 16. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hasról hátra 5 hetesen vissza 3 hónaposan
2013. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hósan fordult meg elsönek hasról hátra,de csak véletlen.Most múlt 5hós 4.-én.Már direkt meg tud fordulni hasról hátra,de csak a saját ágyában,elöttünk nem.Oldalra is fordul,de hátról hasra még nem.De lehet,mert elég nagy baba...
2013. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hátról hasra 3,5 hósan vissza csak 7 hónaposan.Már kezdtem nagyon aggódni,de az orvos nyugalomra intett hiszen a fiam már akkor állt és lépegetett,de nem érdekelte a forgás,tehát lusta volt vissza forogni:)
2013. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hátáról a hasára, 3 hónaposan.
2013. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszokat! Tényleg köszi, hogy válaszoltatok, de az én kérdésemre, hogy baj-e szerintetek arra nem kaptam választ!!?
2013. márc. 16. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen látja orvos, és problémát sejt, szólni fog! Csak őszintén mondd el neki!
2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, egy nap, oda és visza is :)
2013. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolult nem baj,hiszen 7 hónapos korukig 'kell' megfordulniuk mindkét irányba,tehát nincs elkésve 5 hónaposan.Ha akkor sem fordul vissza esetleg vidd el orvoshoz.

3.-ik voltam.

2013. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%

Legelőször 2 hósan hasról hátra, de az csak véletlen volt, a feje húzta oldalra és úgy billent át, nagyon meglepődött rajta.


Ami már szándékos volt és azóta csinálja is, az először hátról hasra volt és kerek 4 hósan. Most 4,5 hósan kezdi gyakorolni hasról hátra, ez már tényleg tudatos.


Szerintem nem vagytok elkésve, az én babámra mindenki azt mondja hogy extra mozgékony és ráadásul vékony is.

2013. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az en fiam 3 napja 4,5 honapos o is fordult at először hátrol-hasra azota minden nap sőt szinte suz szerint percenkent atfordul.

Neha sikerul neki vissza is fordulnia de az a ritkabbik.

Szerintem nem baj egyaltalan ha meg nem fordul vissza.

Menni fog neki az is csak ra kell jonnie hogy kell

2013. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!