Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós fiamnak még nincs...

9,5 hós fiamnak még nincs foga. Aggódjak vagy még nem kell?

Figyelt kérdés
Mindenki azt kérdi,hogy van e már foga. MIkor mondom,hogy még nincs akkor csodálkoznak, hogy hogy létezik. Sazonnal hasonlítják yx babához,hogy neki mikor jött ki. Tudom,hogy minden baba másképpen fejlődik, de azért 9,5 hósan fog nélkül. Aggódnom kellene vagy nem?
2014. aug. 20. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
a védőnőt bizonyára eszedbe sem jutott megkérdezni...
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerinted fogatlan marad?!

Va akinek 1 évesen jön ki az első foga.

Erre mondd azt, nem baj ha még nincs foga, addig sem romlik! A fogorvos is ennyit mondd majd csak.

Ha 1,5 évesen se lesz egy foga sem, na akkor kell aggódni!

2014. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van olyan baba aki foggal születik, van akinek 1 évesen bújik ki.

Az en lányomnak 7 hósan bújt ki az első . Most 10 hós most jön az 5.

Uncsim fiának 10 hósan jött ki az első 3 hét alatt behozta a lemaradást az en lanyomhoz képest :) nyugi. Majd jön ha akar. Úgysem tudsz mit tenni :)

2014. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő anno azt mondta, hogy az sem ritka ha 1 évesen jön ki az első fog. Nem gond, ne aggódj ez miatt. Barátnőm kislányának 1 éves kora előtt pár nappal jött ki az első foga, egészséges, jól fejlődő kislány, mégis a foga lemaradt egy picit. Ettől nem lesz később baja.

Barátnőmnek is állítólag 1 évesen még egy foga sem volt és állítja hogy minél később jön ki valakinek annál tartósabb és egészségesebb lesz. :) Barátnőm 26 éves és egyetlen egy lukas foga sincs, gyönyörű, hófehér fogai vannak. :)

A lényeg, hogy ne aggódj, ez nem jelent bajt.

2014. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnak 10-11 hónaposan jött ki az első foga. Találkoztam olyan gyerekkel, akinek még később. Ne aggódj!
2014. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam most lesz 14 hónapos, 4 foga van, 11 hónaposan jött az első. Azt mondják, minél később, annál jobb. Nem kell aggódnod.
2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg,nem marad fogatlan :-) De most komolyan,anno már én is paráztam,hogy miért nem nő már a fogacskája a lányomnak,még a fogorvost is megkérdeztem,amikor mentem hozzá,hogy van-e valami baj,amiért nem akar kibújni a fogacskája.Ő mondta,hogy olyan csoda még nem volt,hogy fog nélkül maradjon egy gyerek.Hidd el,engem is irritált már a sok kérdés,hogy van-e már foga a lányomnak.Egyébként neki az első foga 14 hónaposan!!!! bújt ki.Most 28 hónapos,és 20 foga van :-)
2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is egy foggal vigyorgott az első szülinapi tortájára. Most 2 és fél éves és még csak 16 foga van. Én nem aggódom...Te se tedd! Minél később jönnek ki, annál egészségesebbek lesznek.
2014. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!