Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kölesgolyó, rizskorong stb...

Kölesgolyó, rizskorong stb ogy adjam a fiamnak?

Figyelt kérdés
Bevallom hogy párszor adtam neki kinder tejszeletet,túrórudit csoki nélkül de utólag iszonyat megbántam....11hónapos lesz nem sokára. Bio kölesgolyót(enyhén sóottat nem tusom van e naur,nem néztem utána) ,rizskorongod láttam a boltban,ezeket szeretném adni neki. Van all 2kinőtt foga és egy kibújt ,felül 1 de az sincs kinőve csak kibújva. Adjam a kezébe? Nem fog megfulladni? Oké hogy figyeljem de félek tőle. Kiflit kapott amikor nem voltak fogai de már hogy vannak félek adni a kezébe nehogy nayobb darabot leharapjon....darabos ételeket gond nélkül eszi.
2014. júl. 29. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hónapos,két foga van csak alul,de ügyesen rágcsálja a bulátát,és kölesből is vettünk kukacot,az hipp márka volt. A kezébe adom,persze mellette vagyok míg eszi,amúgy ezek elég jól olvadnak a szájában,de azért figyelj rá. Az enyém néha az egészet betömi egyszerre,volt hogy kiszedtem a szájából,de igazából meg tudja enni úgy is,addig csócsálgatja,míg szétolvad.
2014. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hós màr egy hónapja eszi a rizs korongot kb 4 fele ízben, baba piskóta ami ovko 6 hós kortól lehet adni, kölesgolyó, baba keksz mindet eszi szépen 4 foga van 2 alul 2 felül . A bulàta a kedvence. Nekem a védőnő mondta hogy nyugodtan adjam. Viszont sem túrót sem tej szeletet vagy hasonlót nem kapott es nem is fog... Csak humana es nesze baba joghurtot eszik, ill pudingot ezeket is 6-8 hótól kaphatja minden nap megeszik min 2 db ot :)
2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* Nestlé
2014. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezébe adod és eszi. 11 hónapos, eléggé ideje lenne a darabos ételekkel, a rágással megismertetni.
2014. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha kap joghurtot akkor csak Kecskeméti babajoghurtot. Anyósom mondta hogy lehet adni tejszeletet,rudit....,én meg mentem utána.......a lényeg hogy tanultam a hibámból,helyre hozom :) már az enyém sem fog! Köszönöm
2014. júl. 29. 14:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam gond nélkül eszi a darabos ételeket de csak úgy ha én adom neki egyenlőre .
2014. júl. 29. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor átfogalmazom, ideje lenne egy majdnem egy éves gyereknek a kezébe adni dolgokat, hogy önállóan megtanuljon enni. nem fog megfulladni, figyeled az elején úgyis. Az, hogy párszor kapott joghurtot vagy túrórudit nem tragédia, semmi baja nem lesz tőle, de egy ekkora gyerek már ehet, sőt egyen is egyedül.
2014. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oda adtam neki 1kiflit és egyedül megette!!! Tényleg nem kellett volna félni tőle!! :))))))))
2014. júl. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!